Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Panthermedia/Scanpix/LETA

“Dzer un brauc” turpinās. Sestdien pieķerti 19 dzērājšoferi 1

Pievieno LA.LV

Sestdien pie stūres alkohola reibumā pieķerti 19 šoferi, bet trīs šoferi pieķerti narkotisko vielu iespaidā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

“Pāršāvu pār strīpu!” Pēc strīda ar Zelenski, Lukašenko steidzami dodas uz Maskavu
Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Kokteilis
“Dons viņu brutāli pasūtīja dir*t!” Gluzunova ceļ gaismā nesenu konfliktu un nosauc pašmāju mūziķi par pārvērtētu
Lasīt citas ziņas

Septiņi šoferi dzērumā pieķerti Rīgas reģionā, pieci – Zemgalē, trīs Vidzemē, trīs – Latgalē, bet viens – Kurzemē.

Savukārt narkotisko vielu iespaidā Rīgā pieķerti divi šoferi un viens Zemgalē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat aizvadītajā diennaktī Valsts policija noformēja 268 protokolus par ātruma pārsniegšanu un divus par agresīvu braukšanu.

Kopumā ceļu satiksmes jomā izrakstīti 524 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.