Foto: Unsplash

Dzimuši vientuļnieki: 3 zodiaka zīmes, kam nevajag otro pusīti, lai justos laimīgi 22

Daudzi uzskata – ja cilvēks savā dzīvē ir vientuļš, tad viņam neveicas attiecībās un viņš ir nelaimīgs. Taču patiesībā ne tuvu tas vienmēr izrādās patiesība. Eksistē arī ļoti pašpietiekami cilvēki, kuri, ja vien nesatiek savu otro pusīti, kas ideāli atbilstu visām viņu “prasībām”, izvēlas dzīvi vientulībā, jo ir pašpietiekami. Viņi uzskata, ka nav jātērē savs dārgais laiks kādam tāpat vien. Astrologi novērojuši, ka šādi cilvēki pasaulē visbiežāk nāk vienā no šīm trim zodiaka zīmēm.

Reklāma
Reklāma

Jaunava

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti 98
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Lasīt citas ziņas

Šiem cilvēkiem patīk, ka viss ir ideāli sakārtots. Un viņi dzīvo pēc sava grafika, pēc saviem noteikumiem. Turklāt viņiem ļoti nepatīk, ja kāds kaut ko no tā visa sākt izjaukt. Tāpēc bieži vien Jaunavas izvēlas būt vientuļas, jo nevēlas, ka šī kopdzīve ar kādu izjauktu kaut ko no viņa ierastās kārtības.

Bet, ja jūs esat tas, kurš dzīvo kopā ar Jaunavu, jums jāsaprot – ja gribat sadzīvot saticīgi, jums būs jāpilda visi šie noteikumi. Pat tie, kas jums liksies muļķīgi un nesaprotami. Jo Jaunavai nav nekā trakāka, kā izjaukts viņu ierastais ritms un paradumi.

Mežāzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Stereotips, ka Mežāzis to vien dara kā strādā, patiesībā nav nemaz tik nevainīgs. Tā bieži vien patiešām ir – viņi ārkārtīgi daudz laika pavada darbā. Īpaši, ja darbs viņiem patīk. Īsteni darbaholiķi!

Un tas nozīmē, ka romantiskām attiecībām viņu saspringtajā grafikā bieži vien neatrodas vietas, jo tas nozīmē – kamēr ies uz randiņu, nevarēs strādāt. Nevarēs strādāt, zaudēs dārgo laiku un, galu galā, naudu.

Bet, ja notiks tā, ka Mežāzim izdosies satikt otro pusīti un iemīlēties, nav garantēts, ka ar laiku partnerim apniks tas, ka Mežāzis visu laiku ir darbā un reizēm strādā pat brīvdienās. Tas var būt apnicīgāk, nekā izklausās.

Ūdensvīrs

Par to, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji bezgalīgi mīl brīvību, noteikti ir dzirdēts. Un tā, protams, arī ir. Šie cilvēki nekad nespēs dzīvot attiecībās, ja viņus tajās ierobežo. Un tas diemžēl nozīmē arī to, ka pats Ūdensvīrs daudz komfortablāk jūtas vienatnē, nekā ar kādu kopdzīvē.

Un tomēr – tas nenozīmē, ka Ūdensvīrs nevar izveidot romantiskas attiecības un pat apprecēties. Pats galvenais, kas jāatceras viņa partnerim – jāciena sava Ūdensvīra laiks, īpaši tajos gadījumos, kad viņš vēlas pabūt vientulībā ar sevi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.