Ēriks Lanss, “Detektīvs vienai vasarai” 0

Pievieno LA.LV

“Detektīvs vienai vasarai” – literatūra detektīva, spriedzes un mīlestības romānu cienītājiem un tiem, kas spēj novērtēt intelektuālu un ironisku izklaidi.

Aiz Putina muguras Krievijā un Ķīnā notiek gatavošanās kaut kam lielam: vai varam atvērt šampanieti? 14
Mājas
Pie tavas mājas ir stārķa ligzda? Pavēro putna uzvedību, tā tev šo un to pateiks priekšā
7 automašīnu modeļi, kurus noteikti nevajag pārdot! Eksperti ir pārliecināti – to vērtība tikai augs
Lasīt citas ziņas

Riks, kurš pārmaiņu laikos zaudējis darbu, nokļūst Paulas mājā. Tur meklē tēva Kosta – sludinātāja – atstāto mantojumu un nokļūst starp trim sievietēm, no kurām katrai ir savi noslēpumi.
Taču zem redzamā ir vēl kāda zemstrāva, neredzama, bet nojaušama, kas visus iesaistītos vada noteiktā virzienā. Nejaušību te nav.

Iepriekšējais “Lauku Avīzes” izdotais Ē. Lansa romāns “Vai mēs tiksimies vēlreiz” ieguvis Egona Līva piemiņas balvu literatūrā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.