Liepājas pilsētas centrs.
Liepājas pilsētas centrs.
Foto: LA.LV

“Es domāju, ka karš sācies…” Rīta agrumā Liepājas centra iedzīvotājus izbiedē uguņošanas trokšņi 21

“Tas bija baisi. Sākumā izklausījās pēc šāvieniem. Es domāju, ka karš sācies,” šādi uguņošanu Liepājas centrā šorīt, 6.martā, ap pulksten puspieciem rītā soctīklos apraksta liepājnieki. Turklāt pa logiem bijis redzams tik krāšņs un ilgs salūts kā Jaungada sagaidīšanā, tā vēsta portāls “liepajniekiem.lv“.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Vārītus rīsus nedrīkst uzglabāt ilgāk par vienu dienu! 10 bieži pieļautas kļūdas gatavojot, kas var izraisīt saindēšanos ar pārtiku
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Kāds iedzīvotājs lietotnē “Liepājas pilsēta” norāda, ka uguņošana notikusi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas akadēmijas ēkas apkaimē.

Cilvēki ir sašutuši par šādām darbībām nakts laikā. “Bērni pamodās, suņi pamodās, visi pārbijušies,” tā portālam “liepajniekiem.lv” šorīt stāstīja kāda Liepājas centra iedzīvotāja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt portālam LA.LV kāda aculieciniece, kas dzīvo Vecliepājā, pastāstīja, ka arī viņa patiešām pašā rīta agrumā dzirdējusi “milzīgu troksni”, kas izklausījies brīžiem pēc uguņošanas, brīžiem pēc “spēcīgiem, skaļiem blīkšķiem”.

“Uzreiz pamodos, pusmiegā esot nevarēju īsti saprast, kas notiek…Tādas skaņas laikam pēdējo reizi centrā dzirdēju, kad pie Tramvaju tilta ar salūtu sagaidīja Jaungadu. Bail nebija, tikai neomulīgi palika, bija sajūta, ka notiek kaut kāda ālēšanās uz ielas. Par kara sākšanos gan nebija domas, pasarg dies’,” tā intervijā par agrā rīta melnumā šorīt piedzīvoto portālam LA.LV savukārt raksturoja kāda aculieciniece, kas dzīvo Liepājā.

Kā ziņo portāls “liepajniekiem.lv”, tad savukārt Liepājas pašvaldības policija ziņojumus par uguņošanu no iedzīvotājiem neesot saņēmusi, tā pauda kārtībsargu pārstāve Elva Lubāne. Arī no videonovērošanas centra informācija nav pienākusi. “Ja kamerās tiek fiksētas kādas aizdomīgas darbības vai pārkāpumi, tad saņemam informāciju un rīkojamies,” viņa skaidroja.

“Tāpēc iedzīvotajiem būtu jāvēršas pašvaldības policijā nekavējoties, ja šādas darbības tiek fiksētas kaut vai no attāluma. Ja raķetes šauj kādā nostūrī vai starpieliņā, tad kamerās tas var nebūt redzams,” tā intervijā “liepajniekiem.lv” norādīja Lubāne.

Kad pašvaldības policijā pienāks informācija no lietotnes, tam vairs īsti nebūs nozīmes, novēlota ziņojumu saņemšana nekādi nepalīdz risināt situāciju, npiebilda Lubāne un aicināja nevis rakstīt lietotnē, bet gan caur to uzreiz piezvanīt policijas dežūrdaļai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.