“Es nesaprotu, kur ir problēma!” Uzņēmēja pikta par nostāju zaļāku risinājumu ieviešanā lielveikalos 0

Pievieno LA.LV

Lai gan mūsdienās arvien vairāk tiek runāts par to, kā savā ikdienā ieviest zaļākus un dabai draudzīgākus risinājumus, tomēr joprojām nākas secināt, ka ne vienmēr vēlme īstenojas reālā darbībā.

Pēc pirmās ziemas jau gribēsies pārdot: 10 automašīnas, kas Latvijas klimatam nav piemērotas
Veselam
3 dārzeņi un 3 ogas, ko jūlijā vajadzētu ēst pilnām mutēm, lai organisms būtu “uzlādēts” ilgam laikam
Daļai cilvēku Rīga no nākamā gada kļūs divreiz dārgāka
Lasīt citas ziņas

“Es varu izstāstīt īstenībā pavisam elementāru piemēru, par ko es esmu pikta,” TV24 raidījumā “RītdienasES” stāsta influencere un uzņēmēja Una Ulme. “Tie ir biodegradējamie maisiņi, kurus joprojām Latvijas lielveikalos ne vienmēr var atrast. Tieši kas traucē ieviest šos maisiņus? Kāpēc kartupelis joprojām jāliek plastmasas maisiņos?”

“Es tiešām nesaprotu, kur ir problēma. Tā nav tāda investīcija- tā ir salīdzinoši neliela summa, ja ņem vērā, ka mēs par maisiņiem tik un tā maksājam.”

CITI ŠOBRĪD LASA

U.Ulme uzsver, ka tie ir tādi jautājumi, par kuriem ir jāaizdomājas tiem, kas vada šos uzņēmumus un ir lēmumu pieņēmēji. “Sāciet no mazumiņa!”

Visu raidījuma “RītdienasES” jaunāko epizodi skaties šeit.

Pievieno LA.LV