Foto: Unsplash

Ezotēriķe un astroloģe Jana Reķe nosauc 9 veiksmīgākās dienas aprīlī un maijā: nepalaid tās garām! 0

Šis laiks būs pulsējošs kā pati dzīve ar saviem kāpumiem un kritumiem – te iedvesmotas pacelsimies, te sazemējoši pārkārtosimies, te ienesīsim jauno un mainīsimies pašas, atmetot veco. Periods kopumā rosinās būt sabiedriski aktīviem gan virtuālā, gan visos citos iespējamos veidos. Galvenokārt tādēļ, ka iekšējā sieviete draudzēsies ar iekšējo vīrieti, kas tev ļaus būt daudz harmoniskākai un vieglāk saprasties ar pretējo dzimumu. Citiem vārdiem, mums patiks tas, ko otrs izspoguļos.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Lasīt citas ziņas

Aprīļa padsmitie datumi paies tiešās, varbūt egocentriskās vai pat konfliktējošās sarunās. Mūsu iekšiņa nespēs pretoties pateikt patiesību acīs, vārdus īpaši nepiemeklējot. Šis periods var ļoti atsvaidzināt tavas attiecības – palīdzēt atklāti izrunāt neērtas tēmas, kas sen prasījās tikt izrunātas. Arī uz pasaules skatuves varam gaidīt atsevišķu autoritāšu paustu kailo patiesību, kas var būt skarbāka un agresīvāka, nekā esam raduši.

No 23. aprīļa Jaunmēness ienesīs svaigas vēsmas: jauna pieeja dzīvei, jauni resursi un talanti, kurus aktivizēt ceļā uz savu mērķi, jauni veidi, kā pelnīt un gūt panākumus. Būs nojaušama jauna garša un inovatīvi risinājumi tajā, kā mēs tīri praktiski gribam un spējam izpausties.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mēs esam iegājuši lielo dzīves vērtību, prioritāšu un nozīmīgu izvēļu izdarīšanas zonā. Šeit saskarsimies ar izvēles dilemmām, kuru pamatā būs izaicinājums rīkoties pa vecam vai pa jaunam. Ko tu izvēlēsies – darīt, kā ierasts, un ciest vai, par spīti visam, ļaut sev mainīties, mīlēt un augt? Līdz 13. maijam vēl tikai taustīsimies, bet pēc tam gan!

Lielais pagrieziens šajā vecā/jaunā, mīlēt/ciest dilemmā būs ap 26. līdz 28.aprīli, kad tiks pārskatīts, cik labi tu spēj praktiskumu savienot ar mūsdienīgi rotaļīgo pieeju. Līdz šim laikam ar jaunā iekļaušanu dzīvē vēl varēja ķerties, bet tagad notiks pilns sistēmas (apziņas) restarts, iespējams, pateicoties jauniem regulējumiem, paziņojumiem vai praktiskākai pieejai notiekošajam kopumā.

Nozīmīgs apgreids, kas ļaus mainīt attieksmi pret lietām kopumā, būs 1.maijā.

Savukārt no 4.maija sāksies jauns apzinātības etaps – ar prātu labāk izpratīsim notiekošo, un tagad mūsu mentāls kļūs par sabiedroto, nevis par trauksmes avotu.

No 5.maija uz ~1,5 gadiem mūsu iekšējā tiecība un apziņa būs vairāk tendēta transformēties un mainīties caur zināšanām, lietu dabas izpratni, caur komunikāciju un spēju saukt lietas īstajos vārdos, caur uztveres elastību un spēju nevis izslēgt lieko, bet apvienot, sintezēt, atrast kopējo un caur prāta un apziņas tīrību attīstīt sevī spēju pašiem atšķirt patiesību no maldiem.

Maģijas pilns Pilnmēness mūs sagaida 7.maijā. Tā ietekme būs ļoti nozīmīga tava iekšējā spēka atraisīšanai. Ja nejutīsies līdz galam iznesusi savu potenciālu, šis laiks nesīs neiecietību, pat dusmas – tādējādi ļaujot apzināties, cik daudz tevī vēl ir neizlietotas, kādā noderīgā gultnē neievirzītas enerģijas. Ieteicams izmantot šo jaudu, lai mērķtiecīgi atlaistu blokus, piedotu sev, pārrautu neveselīgās sasaistes un atlaistu. Vari arī atklāt vai pastiprināt sevī kādus talantus vai resursus.

Reklāma
Reklāma

Apmēram no 9.līdz 12.maijam būsi noskaņots mainīt domāšanas veidu labākas nākotnes vārdā, kas prasīs pārkārtot prioritātes un pārplānot ikdienu, primāri skarot tēmas nauda, talanti, attiecības. Savukārt no 13.maija un līdz pat 12.jūlijam mēs ieiesim izteikti testējošā turbulences zonā, kad nebūtu ieteicams ķerties pie kaut kā jauna, jo viss vēl stipri mainīsies procesa gaitā.

Šis ir laiks, kad maināmies mēs un visa pasaule kopumā. Laiks, kurš ļauj ieraudzīt un apzināties savu patieso bagātību – ģimeni, talantus, mīlošu sirdi un gatavību dalīties. Laiks, kas prasa no mums būt elastīgiem, māca tvert katru dzīves mirkli un, neskatoties ne uz ko, mīlēt sevi, dzīvi, cilvēkus un pasauli kopumā. Tā ir mūsu izvēle.

Labvēlīgas dienas startam:

24., 25., 27.aprīlis, 4., 5., 8., 9., 10., 12.maijs

Spriedzes dienas:

20., 21., 22., 30.aprīlis, 1., 3., 6., 7.maijs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.