Foto: Unsplash

Astrologu un numerologu prognozes: kas mūs sagaida līdz maija beigām un ko šis laiks māca 0

Akšaja Tritija – sākumu brīdis

ANDRIS KRAŅEVSKIS, vēdiskais astrologs, andris.kranevskis@gmail.com

26. aprīlī Saules un Mēness īpašības būs maksimāli izteiktas vienlaikus. Tā ir arī 3. Mēness diena, kas labvēlīga lietu sākšanai. Šī diena saucas Akšaja Tritija. Šajā dienā var palaist jaunus projektus, apmācības, parakstīt līgumus, veikt būtiskus pirkumus, sākt draudzību, svinēt kāzas u.c. Ņem vērā, ka vēlmes ir realizējamas, ja tās nav pretrunā ar Visuma virzību!

Līdz 4. maijam Mežāzī atrodas* Jupiters, Saturns, Marss. Jautājumi, kas saistīti ar Mežāzi, ir akcentēti mūsu dzīvē. Marss šeit ir eksaltēts, Jupiters – novājināts. Periods piemērots darbībām ar nekustamo īpašumu, darbam ar mehānismiem, ķirurģijai, sportam, ir labas koncentrēšanās spējas, jāuzmanās no nelikumīgām un neētiskām darbībām, ātrām dusmām, pirms parakstīšanas rūpīgi pārlasīt visus dokumentus, iespējami nepārdomāti naudas tēriņi.

Pēc 15. maija trīs planētas ir retrogrādas (Saturns no 11. maija, Venera no 13. maija, Jupiters no 15. maija). Laiks vairāk piemērots analizēšanai, pārdomām, problēmu iemeslu meklēšanai. Retrogrādais Saturns lietas bremzēs. Saglabāsim mieru un trenēsim pacietību. Retrogrādais Jupiters liks meklēt visu lietu būtību, retro-grāda Venera – dziļi pārdzīvot savas emocijas, fantāzijas, un būs grūtāk tajās dalīties ar apkārtējiem.

No 14.maija Vērsī atradīsies trīs planētas – Saule, Merkurs, Venera. Akcentēsies jautājumi, kas saistīti ar skaistumu, eleganci, jutekliskumu, seksualitāti. Būs vēlme baudīt mūziku, mākslu, ēdienu u.c. Tajā pašā laikā Vērša praktiskums būs labi izteikts.

* Vēdiskā astroloģija izmanto sidērisko zodiaku un runā par planētu (grahu) atrašanos zvaigznājos. Rietumu astroloģija lieto tropisko zodiaku un runā par planētu atrašanos zīmēs. Nobīde starp zodiakiem ir aptuveni 24°.

Pūķis tver zobenu!

LĪGA POMMERE, Austrumu astroloģe, pommere_liga@inbox.lv

Runājot par Austrumu astroloģiju, pavisam iespējamas 60 kombinācijas no pieciem elementiem (Koks, Uguns, Zeme, Metāls, Ūdens, turklāt no katra pa divi – Iņ un Jan) un 12 Austrumu horoskopa dzīvniekiem. Tas nozīmē, ka 30 no tām ir Iņ jeb intuitīvākas, sievišķīgākas, intravertākas un 30 ir Jan – enerģiskākas, vīrišķīgākas, aktīvākas. Tomēr četras no šīm Jan kombinācijām ir ar īpaši spēcīgu enerģētiku. Viena no tām – Jan Metāla Pūķis, kurš valdīs no 5. aprīļa līdz 4.maijam.

Jan Metāls ir ass, skarbs, nežēlīgs, noteikts, kā karavadoņa zobens. Tas cērt, sadala, nosaka robežas. Pūķis – mistiskais, lieliskais, pārdabiskais, visvarenais – to tver dzelžainā tvērienā un apņēmīgi dodas kaujā. Šī ir karaliska uzvarētāja kombinācija. Kā kronēta persona viņš neļaujas vājumam, perfekti zina, ko grib panākt, kādus plānus grib realizēt. Viņš māk apburt un pārliecināt ļaudis, lai tie īsteno viņa ieceres un pārdrošos sapņus.

Viņa paspārnē pasaulē risinās tādi gruntīgi notikumi, ka, pašas saprotat, šomēnes ar niekiem te krāmēšanās nebūs. Viņa varā ir stingri noteikt likumus, kurus ievērojam viņa harizmātiskā spēka varā.

Šī varenā enerģija ietekmēs mūs katru. Stiprākiem raksturiem gribēsies pastāvēt par savu taisnību, kāds ar maigāku dvēseli pārdzīvos un nezinās, kuram flangam pieslieties. Katrā ziņā rīcības izdevīgumu saviem plāniem meklēsim visi. Lai veicas!

Maiju gads tuvojas beigām

JANA REĶE, astropsiholoģe, jana.reke@gmail.com

Pilns maiju kalendāra 260 dienu gads strauji tuvojas beigām, un zelts, kuru kalām savā apziņā caur savu pieredzi, jau ir ieņēmis konkrētu formu. Ideāls perfektais rezultāts atkal izpaliks – kā tāla vīzija.

18.līdz 30. aprīlis. Par spīti visam, darbs ir izdarīts tik tālu, cik bijām to spējīgi izdarīt ar šā brīža zināšanām un sev atvēlēto laiku. Tagad ir pienācis laiks atmest liekās ilūzijas un citus prāta radītos kavēkļus un pēc iespējas dalīties ar pasauli ar savām dāvanām, primāri – prasmēm un talantiem. Laiks praksē pārliecināties, cik ļoti mēs paši atbilstam savai teorētiskajai vīzijai, savam statusam, lomai, tēlam un idejai, kurai sekojām.

1.līdz 13. maijs. Šis ir noslēdzošais vilnis 260 dienu ciklā. Laiks pelnītiem augļiem un rezultātiem. Ko sējām šajos teju deviņos mēnešos, to tagad arī saņemsim. Notikumi var būt arī ārēji, bet pāri visam ir mūsu saikne ar dvēseli, ar to, cik ļoti gūtā pieredze atbilst un ir veicinājusi mūsu evolūciju. Viss, kas nav perfekts, no gana augstas perspektīvas skatoties, tāds patiesībā var atklāties. Mēs iekšēji jutīsim, ar atziņu, atklāsmju un notikumu palīdzību, cik ļoti šī pieredze atbilst iecerētajam. Lielā balva ir bezgalīga mīlestības straume, caur kuru sajust vienotību ar visu.

14.līdz 26.maijs. Sākas jauns aktīvais vilnis, kurā, pārvarot pretestību, tiek sētas jaunas dzīves tēmas.

Aprīlī dzimst profesionāļi

AIGARS VĪTOLS, numerologs, vitols.aigars@gmail.com

Darbs, darbs, darbs – tas raksturo šā gada aprīli! Karjeras, biznesa veidošana, vīrišķīgas nodarbošanās un ikdienišķu, saimniecisku situāciju risinājumi nodarbinās cilvēku prātus. Ļoti spēcīgi darbojas sakāmvārdi ko sēsi, to pļausi un kā mežā sauc, tā atskan! Cik daudz mēs katrs pats individuāli ieguldāmies savas dzīves, labklājības un garīgās izaugsmes veidošanā un nodrošināšanā, uz tādiem augļiem arī varam cerēt, kādu pamatīgumu veidojam savam dzīves scenārijam, tik stabili arī virzāmies pa dzīvi.

Priekšplānā izvirzās līderības jautājumi, kļūst redzami gan spēcīgi līderi, gan aizkulišu intrigu veidotāji. Iespējamas dažādas straujas pārgrupēšanās vadībā un pārvaldībā. Nozīmīgu lomu ikdienas dzīvē spēlē attiecības darbā. Aprīlī dzimst profesionāļi. Darbu mīloši cilvēki, kuri nebaidās mērķtiecīgi virzīties savā izaugsmē. Cilvēki, kuri mīl kārtību, ir akurāti un spēj sasniegt visaugstākās virsotnes. 7., 17., 27. aprīlī dzimušie ir labi vadītāji un spēj sasniegt augstu profesionālu izaugsmi, nodarboties ar uzņēmējdarbību.

Sarežģītākie dzimšanas datumi aprīlī, raugoties no cilvēku likteņa un karmas viedokļa, ir 4., 10., 20., 26.

Maijs rāda citu dinamiku – priekšplānā izvirzās zinātnes un pedagoģijas jautājumi, politikas jautājumi, nevalstiskā sektora aktivitātes. Savas personības Es apzināšanās, veselības, dzīvesveida un dzīves stila izpratne un izmaiņas.

Mēnesis Baha ziedu kārtīs

ALĪNA VORONOVA, emociju vadības konsultante, alina.voronova@gmail.com

Mēneša tēma: stiprini imunitāti – fizisko, emocionālo un mentālo – neļaujies provokācijām, mācies pielāgoties pārmaiņām.

Tas, ko neapzinies – saistībā ar garīgo imunitāti nopietni pievērsies savas misijas tēmai – juku laikus un krīzes labāk pārvar tie, kas prātā tur savu Lielo uzdevumu, ne tikai savtīgās intereses. Nestāsti citiem par saviem lielajiem sapņiem, esi gatava tos īstenot un parādīt!

Tas, ko apzinies – kopīgais netikums mums visām – pārāk bieži salīdzināt sevi ar citām, turklāt negatīvā gaismā. Tava pašapziņa alkst svaigas elpas – pamielo to.

Saistītie raksti

Galvenais izaicinājums – esam daļa no cilvēces kopīgā morfiskā lauka. Jūtas un domas, kas mūs apciemo, ne vienmēr ir mūsu radītas. Šomēnes vairāk nekā citkārt kolektīvajā laukā viļņo nomāktība – gluži kā lietus mākonis debesīs. Gluži kā ziedi pļavā – vieni, tiklīdz saule nozūd, steidz sakļaut ziedlapas un noliekt galvu, citi turpina ziedēt, starojot savas dzīvesprieka pilnās krāsas. Kam gribi līdzināties, izvēlies pati.

Ieguvums nākotnei – balva par pūliņiem – drosme un briedums, kas iegūstams, tikai un vienīgi pārvarot patiesas grūtības.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Prinča Viljama un Keitas apģērbā pēdējos mēnešos dominējusi viena krāsa: lūk, kāpēc! 2
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Pārsteigums! Dziedātājs Markus Riva satuvinājies ar Samantu Tīnu 1
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aktrise Dita Lūriņa par stabilajām attiecībām ar vīru: “Iespējams, tas ir slinkums kaut ko mainīt…” 1
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Leģendārā grupa “Remix” laiž klajā disku, kurā iekļautas dziesmas, kas nekad nav skanējušas radio
5 stundas
SK
Skaties.lv
Kokteilis
VIDEO. Andrejs atjauno senatnīgus uzrakstus uz Rīgas ēku sienām. Kas šajos namos kādreiz atradies?
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Urzula un Severīns
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Nosauktas skaistāko frizūru īpašnieces: Keita Midltone apgājusi Meganu, bet pirmā vieta tikusi citai skaistulei 8
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Olga Rajecka: “Bērns ir vislielākā laime, kas sievietei vien var būt!” 6
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magones vīrs Žanis nonāk konfliktā ar ierēdņiem: ” Jums ir nauda? Iedosiet man naudu?” 11
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Leonīds un Leonīda
1 diena
LA
LA.LV
Kokteilis
Iepauzē, atpūties, padzer siltu tēju un paskaties kādu filmu! Horoskopi 21.oktobrim
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. “Dagamba” čellists apvienojas skaņdarbā ar talantīgu pianisti: Rīgas Sv. Pēterbaznīcā tapis iespaidīgs videoklips
1 diena
LE
LETA
Veselam
Latvijā atkārtots ar Covid-19 inficēto skaita antirekords 3
2 stundas
LA
LA.LV
Stāsti
“Sauca par trakiem suņiem, sita pa ugunsgrēka trauksmes pogu un pretojās,” “Depo” stāsta par agresīvo pircēju 5
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Mūsu ministrs tviterī paziņo, ka bijis saskarsmē ar Covid-19 inficēto 1
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Laikapstākļi pasliktināsies. Prognoze ceturtdienai
1 stunda
LA
LA.LV
Ziņas
Tiek laupīta emocionālā inteliģence! Dekāns Bērziņš par attālināto mācību trūkumiem 7
5 stundas
LE
LETA
Laukos
“Pēc ilgas un smagas cīņas esam sasnieguši pagrieziena punktu!” ES dalībvalstis vienojas par reformām
5 stundas
LL
Lilija Limane
Stāsti
Ziņās pirms 100 gadiem: Krievijas gūsteknis, palkavnieka dēls Sergejs Glagoļevs izbēdzis
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Bezmaksas piedāvā apdullinošas maskas un apzog. Policija skaidro, vai tā ir taisnība
17 minūtes
EL
Egils Līcītis
Ziņas
Cepuri “Es mīlu Trampu” nēsāju visu laiku! Latvieši par priekšvēlēšanu dzīvi ASV 21
20 stundas
RE
Reklāmraksts
Reklāmraksti
Zinātniski apstiprināts D3 vitamīna līderis Latvijā
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Urzula un Severīns
4 stundas
SK
Skaties.lv
Stāsti
VIDEO. Kautiņš “Rīgas satiksmes” autobusā! Pasažieris ar suni uzbrūk šoferim
17 stundas
LE
LETA
Ziņas
Nekontrolējamais Covid-19: varētu ierobežot alkohola tirdzniecību un likt nēsāt maskas arī darba vietās 10
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magones vīrs Žanis nonāk konfliktā ar ierēdņiem: ” Jums ir nauda? Iedosiet man naudu?” 11
1 diena
AK
Aiva Kalve
Praktiski
Sātīgs ēdiens nesteidzīgām ēdienreizēm: putra ar burkānu krēmu
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Olga Rajecka: “Bērns ir vislielākā laime, kas sievietei vien var būt!” 6
1 diena
Inita Šteinberga
Praktiski
Begonijas ledusskapī? Jā, līdz pavasarim!
3 stundas
AG
Andris Grīnbergs
Ziņas
Aptauja: Vai pareizi nolemt nerīkot 11. un 18. novembra parādes?
19 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Iepauzē, atpūties, padzer siltu tēju un paskaties kādu filmu! Horoskopi 21.oktobrim
23 stundas
LE
LETA
Ziņas
Bezmaksas piedāvā apdullinošas maskas un apzog. Policija skaidro, vai tā ir taisnība
16:01
LE
LETA
Ziņas
Covid-19 konstatēts autobusa šoferim. Nosauc, kādos maršrutos viņš braucis
15:43
LE
LETA
Ziņas
Laikapstākļi pasliktināsies. Prognoze ceturtdienai
15:10