Dailes teātra aktieru koncerts Dzintaru koncertzālē

FOTO. Artūrs Skrastiņš, Olga Dreģe un citi iemīļotie Dailes teātra aktieri kāpuši uz Dzintaru koncertzāles skatuves 1

Turpinot 2019. gadā aizsākto ciklu “Kino un teātra mūzika” jau februāra nogalē Dzintaru koncertzālē sākusies jauna koncertu sēriju “Teātra mūzika”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Kokteilis
Bijusī olimpietie apstiprina baumas: olimpiskie ciemati kļuvuši par intīmo izklaižu perēkli 63
“Lūdzu, nelaidiet savus bērnus kailus publiskās vietās! Te nav runa par apdegumu vai infekciju risku!” brīdina datu speciālists
Lasīt citas ziņas

Šajos muzikālajos vakaros skanēs populārā mūzika no klausītāju iemīļotām teātra izrādēm un mūzikliem. Pasākumu vadīs Latvijas Teātra darbinieku savienības vadītājs Ojārs Rubenis, kurš mājīgā atmosfērā sarunāsies ar aktieriem, komponistiem un muzikālas daļas vadītājiem par teātri un mūziku. Klausītājiem salonmūzikas gaisotnē būs iespēja uzzināt vairāk par teātru vēsturi, aktieru darbu un izrāžu tapšanas gaitu, vēsta Vilipsone.

Cikla pirmais koncerts aizvadīts 26. februārī. Tas bija veltīts Dailes teātrim. Koncertā piedalījās aktieri Artūrs Skrastiņš, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ieva Segliņa, Gints Andžāns, Klāvs Kristaps Košins un mūziķi Edvīns Ozols, Madars Kalniņš, Jānis Kalniņš. Koncertā skanēja mūzikas izlase no tādām izrādēm kā “Brands”, “Oņegins”, “Šveiks”, rokmūzikla “Drakula. Svešās asinis” un citām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Skanēja arī Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Ulda Stabulnieka, Ulda Marhilēviča, Jura Vaivoda un citu komponistu radītā mūzika dažādām Dailes teātra izrādēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.