Kauguru svētki 2023

FOTO. Dons, Carnival Youth, Fiņķis, lāzeru šovs – Jūrmalā nosvinēti Kauguru svētki 10

Sestdien, 26.augustā, Jūrmalā, Kauguros, notika Kauguru svētki – tūkstošiem apmeklētāju baudīja Dona, Carnival Youth un Fiņķa uzstāšanos. Svētku noslēguma kulminācijā debesis izgaismoja lāzeru šovs. Visas dienas garumā Kauguros Tallinas ielā un Kauguru parkā apmeklētāji varēja izbaudīt daudzveidīgu svētku programmu, piedalīties sportiskās, muzikālās un radošās aktivitātēs.

Reklāma
Reklāma
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

Kauguru svētkos varēja vērot ielu motociklistu, BMX sportistu, ielu vingrotāju un breika dejotāju paraugdemonstrējumus, apmeklēt amatnieku un mājražotāju tirdziņu un piedalīties īpaši Jauniešu dienai veltītās aktivitātēs. Dienas garumā bērni, jaunieši un pieaugušie varēja vērot Jūrmalas radošo talantu priekšnesumus un sacensību turnīrus, kā arī paši piedalīties meistarklasēs un dažādās izzinošās izklaidēs.

Kauguru svētki Jūrmalā tās visapdzīvotākajā apkaimē, Kauguros, tiek rīkoti kopš 2015.gada. Šo gadu laikā tie ir kļuvuši par vieniem no jūrmalnieku iemīļotākajiem un plašāk apmeklētākajiem pilsētas svētkiem. Tradicionāli vasaru Jūrmalā ieskandina Kūrorta svētki, kas notiek pilsētas centrālajā daļā – Majoros, savukārt vasaras beigās, atzīmējot rudens sākumu, pilsēta rīko vērienīgus Kauguru svētkus ar plašu aktivitāšu un koncertu programmu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.