FOTO. Guntis Bojārs, Ainars Mielavs, Inese Supe, Miks Dukurs un citi sabiedrībā zināmi cilvēki satikušies pavisam neierastā atmosfērā 19
Linda Tunte

Vecpiebalgas rūķu diena 2024

Nedēļas nogalē noticis vērienīgs pasākums Vecpiebalgā – Grišku kalna pakājē. Tajā pulcējās ne tikai vietējie cilvēki un garāmbraucēji, bet arī vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri darbojās sev ne tik ierastā vidē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

Šis bija labdarības pasākums, ko organizēja vietējā biedrība “Vecpiebalgas rūķi”, tāpēc pirmā daļa bija orientēta uz ģimenēm ar bērniem. Notika dažādas meistarklases, ciemiņus cienāja ar bezmaksas pankūkām, pa gaisu lidoja milzīgi ziepju burbuļi un valdīja lieliska atmosfēra.

Šīs atmosfēras veidošanā piedalījās arī žurnālists Guntis Bojārs, kurš bija sarūpējis prāta spēles ģimenēm, kas lika ikvienam palauzīt galvu un censties uzminēt G.Bojāra domu gājienu. Pēc pasākuma žurnālists atzina, ka bijis ļoti interesanti darboties neierastā vidē un pasākums viņam patiešām paticis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turpat tuvumā darbojās arī Inese Supe. Lai arī šis laiks viņai nav vienkāršs, cīnoties par savu veselību, taču Inese atrada spēkus būt pasākumā un vēlāk pati atzina, ka tā sirsnība pat devusi jaunu spēku, palīdzot aizmirst par fiziskām sāpēm. Viņas aktivitātes pasākumā atbalstīja Drossinternets.lv.

Pasākuma jaunākos apmeklētājus īpaši sajūsmināja kulinārā blogera Pipara jeb Roja Puķes dalība pasākumā. Viņš ikvienam piedāvāja pašam pagatavot burgeru un atklāja knifus, kā panākt, lai tas garšotu īpaši labi.

Pasākuma otrajā daļā notika veseli trīs koncerti skaistā Grišku kalna pakājē. Enerģiski sāka Miks Dukurs ar dažādām savām un citu autoru dziesmām. Šī koncerta laikā gan tika piedzīvota arī neliela ķibele – Mika Dukura ģitārai saplīsa stīga un nācās nedaudz iepauzēt, taču ātri reaģēja aizkulisēs esošais Andris Baltacis, kura uzstāšanās bija ieplānota uzreiz pēc Mika. Viņš uznāca uz skatuves un nodziedāja savu dziesmu, ļaujot Mikam salabot instrumentu.

Kā nākamais uz skatuves kāpa jau pieminētais Andris Baltacis no grupas “Baltie lāči”. Viņa patriotiskās dziesmas izpelnījās īpašas simpātijas un šķita pavisam iederīgas pasākumā.

Dienu un koncertu noslēdza Ainara Mielava un Aigara Voitišķa koncerts, kurā izskanēja daudzas Ainara Mielava visu laiku skaistākās dziesmas, liekot skatītājiem koncerta beigās celties kājās un sadoties rokās. Kā apliecinājumam, cik skaists kopā ar šo mūziku bija Vecpiebalgas rūķu dienas noslēgums.

“Vecpiebalgas rūķi” saka sirsnīgu paldies visiem, kas piedalījās šajā pasākumā un atbalstīja tā norisi!

Pasākumu atbalstīja Cēsu novada sociālais dienests, kā arī uzņēmēji: “Piebalgas kūpinātava”, “Piebalgas porcelāna fabrika”, ZS “Bitītes”, kafejnīca “Ūdensroze”, “Apimi”, “Gardenia Eco”, “Kalna Raskumi”, “Viva Woodworks”, “Cēsu alus”, “Kārumlāde”, Skujenes “Kārumnīca”, “Dimdiņi”, “Skrīveru saldumi”, “Spilva”, “O-Sands”, “Sexy Style”, “Biofarmācija”, “Mārtiņa burbuļi”, “Hematogenas”, “NutriBoom”, “Piebalgas jaunieši”, “ChillUp”.

Vairāk par “Vecpiebalgas rūķiem” ŠEIT.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.