Dž.Dž.Džilindžera spēlfilmas - erotiskās drāmas "Ekstāze" pirmizrāde

FOTO. Kamēr dzīvesbiedrene auklē Imanta Parādnieka jaundzimušo, erotiskās drāmas pirmizrādi viņš bauda ar oficiālo sievu 118

Latvijas uzņēmējs un politiķis Imants Parādnieks, kurš novembra vidū kļuva par tēvu savam nu jau astotajam bērnam, Dž. Dž. Džilindžera erotiskās drāmas “Ekstāze” pirmizrādē 30.novembrī manīts kopā ar savu oficiālo sievu Dinu Parādnieci, kamēr viņa jaunākā bērniņa, kas dzimis ārlaulībā, māte Lita Trakina nodevusies mazuļa aprūpei.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Kokteilis
Maestro Raimonds Pauls atklāj Lanas pieminekli Lāčupes kapos: “Vienkārši un ļoti skaisti” 3
Lasīt citas ziņas

Jaundzimusī meitiņa ir ceturtais Imanta Parādnieka ārlaulības bērns. Dina Pārādniece pirms vairākiem gadiem intervijā norādījusi, ka viegli nav, taču ģimene ir svarīga, tāpēc ir tā, kā ir.

Parādniekam ir astoņi bērni no trīs dažādām sievietēm. Ar oficiālo sievu Dinu viņam ir četri bērni, ar Janu, kas bijusi viņa mīļākā, – viens dēls, savukārt ar pašreizējo draudzeni Litu – trīs bērni.
CITI ŠOBRĪD LASA

Imanta Parādnieka un Dinas Parādnieces laulība ilgst jau 37 gadus.

Jau vēstījām, ka novembrī Rīgā dzimis Latvijas galvenā demogrāfa Imanta Parādnieka astotais bērns – meitiņa. Visi astoņi I.Parādnieka bērni ir dzimuši Rīgas Dzemdību namā, arī jaunākā meitiņa nav izņēmums.

Viņš pastāstījis, ka meitas piedzimšana raisījusi ekstrēmas sajūtas – viņš kopā ar dzīvesbiedri un diviem mazākajiem bērniem devies uz fotosesiju, vien divas stundas vēlāk pasaulē nākusi meita.

Tāpat arī ziņojām, ka kinoteātrī “Forum Cinemas” 30.novembrī plkst.19 pirmizrādi piedzīvoja režisora Dž.Dž.Džilindžera debijas spēlfilma – erotiskā drāma “Ekstāze.

Filma, kas Latvijas kinoteātros skatāma no 1.decembra, uzņemta pēc rakstnieces Karīnas Gleitneres romāna “Ekstāze” motīviem un stāsta par savstarpējām attiecībām, kurās iestājusies rutīna.

Dž.Dž.Džilindžers norāda, ka filma ir par attiecībām, par sarežģīto labirintu, kurā katrs cilvēks iet iekšā un kuram nav recepšu. Tāpat režisores uzsvēra, ka mēs mācāmies no savām kļūdām, reizēm meklējot laimi un pietiekamību attiecībās.

Dž. Dž. Džilindžera erotiskā drāma "Ekstāze"

Galvenās lomas atveido horeogrāfe, topošā režisore un aktrise Linda Kalniņa un Valmieras Drāmas teātra aktieris Eduards Johansons. Savukārt Kalniņas atveidotās varones Efejas vīru atveido aktieris Rihards Lepers. Filmas veidotāju pārstāve vērš uzmanību, ka vienlaikus ar filmu uzņemts arī seriāls, kas pēc laika būs skatāms “Go3” televīzijā.Kinolente stāsta par buduāra fotogrāfes Efejas laulību, kas ir uz sabrukšanas robežas. Viņa iepazīstas ar gleznotāju Eliasu, kura darbnīca atrodas blakus viņas fotostudijai. Efeja nonāk kaislību, melu un intrigu virpulī, taču drīz vien šī jaunā aizraušanās kļūst par toksisku attiecību un asaru avotu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.