Ar vērienīgu modes skati "Sky & More" nosvin dzimšanas dienu

FOTO. Kāpēc Juri Kulakovu, neskatoties uz iegādāto biļeti, neielaida “Sky&More” bagātnieku ballē? 89

Oktobra sākumā “Sky & More” ar krāšņu un pārsteidzošu muzikālu modes šovu nosvinēja 15 gadu jubileju. “Sky & More Fashion & Show”, kas gadu laikā jau kļuvis par iepirkšanās centra vizītkarti un ne velti tiek dēvēts par iespaidīgāko modes šovu Baltijā, pulcēja vairāk nekā 800 apmeklētājus.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Taču neveiksmīgs izrādījies mūziķa un komponista Jura Kulakova mēģinājums apmeklēt šīs greznās svinības. Žurnāls “Privātā Dzīve” vēsta, ka, lai arī Kulakovs bija nopircis biļeti uz šo pasākumu, viņu tomēr tajā neielaida. Iemesls: komponists esot neatbilstoši saģērbies.

Pasākuma nosacījumos bija norādīts, ka tam ir dreskods “black tie optional”, kas nozīmē, ka kungiem ir vēlams tērpties tumšā uzvalkā, kreklā un kaklasaitē. Te gan der pievērst uzmanību vārdam “optional”, kas nozīmē, ka ir vēlams, taču, var spriest, ka tas nav obligāts nosacījums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kulakovs, ierodoties uz pasākumu, esot bijis tērpies velveta žaketē ar kapuci, zem kuras bijis T-krekls un veste. Pasākuma rīkotāji bijuši nelokāmi – viesiem ir jāierodas atbilstoši sapostiem.

Dodoties prom no pasākuma un iedziļinoties etiķetē, Kulakovs sapratis, ka patiešām kļūdījies tērpa izvēlē, jo paļāvies, ka dreskoda nosacījumiem ir rekomendējošs, ne obligāts raksturs. Žurnālam komponists atklājis, ka pasākuma rīkotāji naudu par neizmantoto biļeti esot solījuši atgriezt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.