Kokteilis
Apbrīno

FOTO. Elizabetes II mazmeita klusi apprecējusies ar itāli: līgava tērpusies vecmāmiņas kāzu kleitā un diadēmā1


Karalienes Elizabetes II mazmeita, princese Beatrise apprecējusies ar itāļu aristokrātu.
Karalienes Elizabetes II mazmeita, princese Beatrise apprecējusies ar itāļu aristokrātu.
Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Pagājušās nedēļas nogalē laulības gredzenus beidzot mijusi Lielbritānijas karalienes Elizabetes II mazmeita, princese Beatrise un viņas mīļotais, itāļu aristokrāts Eduardo Mapelli Moci. Atgādināsim, ka šīs kāzas tika pārceltas jau divreiz. Pārim tapušas skaistas fotogrāfijas Bekingemas pils dārzā, taču no vairuma “prioritāšu”, kas kāzās sagaida karalienes mazbērnus jaunajam pāris nācies attiekties pandēmijas dēļ.

Savā kāzu dienā karalienes mazmeita Beatrise bija izvēlējusies īpaši godināt savu vecmāmiņu Elizabeti II. Viņa bija tērpusies kleitā, kas savulaik piederēja viņas vecmāmiņai  – kleita gan tikusi nedaudz “uzfrišināta” pirms princese Beatrise to uzvilka savā īpašajā dienā. Tāpat arī diadēma “Queen Mary Diamond frigne”, kas rotājās princeses matos, ir tā pati, kas reiz bija karalienes Elizabetes II galvā viņas kāzu dienā ar princi Filipu 1947.gadā.

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA; kolāža – kokteilis.lv

Interesanti, ka Beatrises kāzas tika atliktas vairākas reizes: pirmo reizi viņas tēva dēļ, prinča Endrjū, kurš pagājušā gada novembrī iekļuva skandalozajā seksa skandālā (novembrī karaliene Elizabete II viņu atbrīvoja no pienākumiem britu karaliskajā ģimenē un aizliedza dēlam rīkot vērienīgo 60.dzimšanas dienas ballīti, tā vietā iztiekot ar pieticīgām ģimenes pusdienām), bet otro reizi viņas kāzām iztraucēja prinča Harija un Meganas Mārklas paziņojums, ka viņi pamet britu karalisko ģimeni.

Tāpat pandēmijas dēļ kļuva skaidrs, ka jaunais pāris nevarēs pēc ceremonijas izbraukt zirgu pajūgā un pamāt britiem, kas būtu atnākuši viņus sveicināt pēc laulībām baznīcā. Tā vietā viņi pārvietojās ar automašīnu.

Princeses Beatrise un itāļu izcelsmes aristokrāts, Eduardo Mapelli Moci ir pazīstami jau kopš bērnības, taču viņu romantiskās attiecības sākās gluži nesen – pēc princeses Eižēnijas un Džeka kāzām, kas tika atzīmētas 2018.gada oktobrī. Atgādināsim, ka tikai dažus mēnešus pirms tam – 2018.gada maijā laulības gredzenus mija arī princis Harijs un Megana Mārkla.

Interesanti, ka laikā, kad uzplauka Moci un princeses Beatrises jūtas, viņš vēl bija saderinājies ar arhitekti Dariju Huangu, kura pirms diviem gadiem bija laidusi pasaulē viņu abu dēlu. Kā presei pastāstījis Darijas tēvs, viņa meita par līgavaiņa sānsoli bija uzzinājusi no medijiem, nevis no viņa paša. Šie apstākļi varēja kļūt par pamatīgu skandālu, jo zināms, ka karaliene Elizabete II neatbalsta šādas attiecības. Tomēr tā kā princese Beatrise neatrodas pirmajā mantinieku pieciniekā, kas varētu pretendēt uz Lielbritānijas troni, lai apprecētos, viņai nav jāsaņem oficiāla monarha atļauja un viņa var iziet pie vīra pēc saviem ieskatiem, bez oficiālas karalienes atļaujas.

Saistītie raksti

Starp citu, pati princese Beatrise stāstījusi medijiem, ka ar Moci četrus gadus veco dēliņu Vulfiju viņai esot izveidojušās lieliskas attiecības.

Kāzas nosvinējusi karalienes Elizabetes II mazmeita, princese Beatrise un itāļu aristokrāts Eduardo

LA.LV Aptauja

Kuras līgavas tēls tev liekas skaistāks?

  • Karaliene Elizabete II savā kāzu dienā
  • Princese Beatrise savā kāzu dienā
  • Abas!
  • Man nepatīk ne viena, ne otra

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.