Kokteilis
Apbrīno

Viņa kandidēs uz ASV prezidenta amatu: Megana Mārkla gatavojas pārcelties uz Balto namu10

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Pēdējās nedēļās preses izdevumos daudz tiek apspriesta šovbiznesa zvaigzne Kanje Vests, kurš esot nolēmis kandidēt uz ASV prezidenta amatu. Taču jaunākās ziņas vēstī, ka viņam ir uzradusies nopietna konkurente.

Pirms dažām dienām britu TV personība Beverlija Tērnere, kanāla “Channel 5” ēterā paziņoja, ka prinča Harija sieva Megana Mārkla esot iecerējusi piedāvāt savu kandidatūru ASV prezidenta amatam. Par to Tērnerei esot paziņojuši “ļoti uzticami avoti”.

“Viņa kandidēs uz ASV prezidenta amatu un es par to nemaz nešaubos,” – sacīja Tērnere.

Viņa gan nemācēja pateikt, kad tieši tas notiks, taču skaidrs ir tas, ka uz nākošajām ASV prezidenta vēlēšanām Megana ir mazliet nokavējusi.

Kā apgalvoja Tērnere, viņas “uzticamais avots” apgalvo, ka Meganas Mārklas pārcelšanās uz ASV, kā arī tuvā draudzība ar Mišelu Obamu, aktīvā dalība akcijā “Black Lives Matter” un viņas nenogurdināmā darbība dažādās labdarības organizācijās esot ar vienu mērķi – Megana plāno pārcelties uz dzīvi Baltajā namā.

Saistītie raksti

Atgādināsim, ka pagājušajā nedēļā kļuva zināms, ka Megana Mārkla piedalījās tiešsaistes samitā sievietēm “Girl Up Blogam Leadership”. Tajā aktīva dalībniece bija arī Mišela Obama. Dažas dienas vēlāk pēc Meganas uzstāšanās sociālajās vietnēs varēja noklausīties viņas runu.

“Jūsu paaudzi dēvē par ciparu aborigēniem, taču jums ir jāsaprot, ka “online” pasaule spēj jūs gan atbalstīt, gan arī sagraut. Mums ir jādarbojas nevis tādēļ, lai kaut ko sagrautu, bet jāatbalsta vienam otru. Tāpēc izmantojiet savu balsi “online” režīmā, lai atbalstītu viens otru. Vienmēr būs dzirdama kritika un negatīvi izteicieni, un dažreiz jums tie liksies pietiekoši skaļi. Lai šo troksni apklusinātu, jums ir jāizmanto savas balsis. Jo tieši tā arī ir: viss negatīvais ir troksnis, bet jūsu balss – patiesība un cerības. Un tam ir jāskan daudz skaļāk. Nenovērtējiet savas iespējas par zemu: uzdodiet jautājumus, lieciet uz tiem atbildēt. Vienkārši ticēt vienādības zīmei – ar to vairs nepietiek, mums ir jāstrādā vienotiem un jābūt vienotiem savos mērķos,” – ar šādu runu Megana uzstājās jau minētajā samitā, un daudzi jau izteikušies, ka tas drīzāk izklausās jau gluži vai pēc priekšvēlēšanu uzrunas.

LA.LV Aptauja

Kā tev šķiet, vai Megana Mārkla būtu piemērota ASV prezidenta amatam?

  • Nē, nekādā gadījumā!
  • Jā, kāpēc gan ne?
  • Man grūti atbildēt uz šo jautājumu

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Latvijā
“Ja visa pasaule zināja, ka Latvija ir okupēta, kāpēc neviens neiestājās par mums?” Stalbes dalītās domas par palīdzību Baltkrievijai 21
14 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Katoļu arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs: “Mēs sākām novērtēt vienkāršas lietas – saziņu, satikšanos, to, ka bērnus var aizvest uz skolu un bērnudārzu.”
12 stundas
LE
LETA
Veselam
Covid-19 konstatēts diviem no un uz Aglonu braukušiem pasažieriem 2
16 stundas
ZB
Zigmunds Bekmanis
Pasaulē
Miera mīļotāju paradīzē: Kā Zigmunds aizbrauca uz noslēpumainajām Ālandu salām, ko Covid-19 nav skāris
19 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pašizolācija būs jāievēro arī pēc atgriešanās no Lielbritānijas un vēl trim valstīm 2
16 stundas