Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram.

FOTO. Krievijas Aizsardzības ministra Sergeja Šoigu meitu Kseniju soctīklos “apēd bez sāls” 0

Krievijas Aizsardzības ministra Sergeja Šoigu meita Ksenija Šoigu (31) sociālajā vietnē “Instagram” publiskojusi foto, kur redzama kopā ar savu pusgadu veco meitiņu. Pie fotogrāfijas sākumā bija tūkstošiem komentāru un lielākoties tie bija negatīvi. Šobrīd tie ir dzēsti.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

“Mums šogad ir pusgads,” pie fotogrāfijas raksta Ksenija, kura redzama rokās turot mazu bērniņu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzi komentētāji gan krievu, gan ukraiņu valodā šādu rīcību nodēvējuši par zemisku un uzsver, ka daudzi bērni Ukrainā, iespējams, nekad nesagaidīs sešu mēnešu jubileju.

“Mēs gribam, lai tava ģimene un visa nākamā paaudze sajūt tās sāpes, kādas izjūt katra māte un bērns šodien Ukrainā”, “Sakiet, kā jūs naktī labi guļat? Nekas nesāp?”, “Ukrainā daži bērni nekad nesagaidīs sešu mēnešu jubileju, jo jūsu tēvs viņus būs “izglābis” līdz kapam. Esiet nolādēta! Jūsu bērni un mazbērni maksās par jūsu tēva kļūdām. Ne jūs, bet jūsu bērni!”, “Kā jums nav kauna? Jūs esat māte, kas aizsāka karu”, “Jūsu bērns ne ar ko neatšķiras no tiem bērniem, kas dzīvo un mirst Ukrainā šobrīd. Padomājiet par to!” – daži no komentāriem, kas bija publiskoti pie redzamās fotogrāfijas.

23. martā mediji ziņoja, ka Krievijas Aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu publikā nav manīts kopš 11. marta. Līdz tam viņš katru dienu ziņās bija pieminēts.

Žurnālisti norāda, ka pazudis ir ne tikai Šoigu. Pēc 11. marta nav ziņu arī par Krievijas ģenerālštāba priekšnieku Valēriju Gerasimovu.

Atgādināsim, ka tieši pirms mēneša – 24.februārī Krievijas armija iebruka Ukrainā un uzsāka tur nežēlīgu karadarbību, kas vērsta arī pret civilajiem iedzīvotājiem.

SAISTĪTIE RAKSTI