Mājdzīvnieku izstāde Ķīpsalā "ZooExpo 2023"

FOTO. Lieli un pavisam mazi, pūkaini un īsspalvaini: Ķīpsalā aizritējusi viena no gada lielākajām mājdzīvnieku izstādēm 5

Pagājušās nedēļas nogalē izstāžu hallē “Ķīpsala” notika viena no šī gada lielākajām mājdzīvnieku izstādēm “ZooExpo 2023”. Izstādē kopumā bija pārstāvētas 250 suņu šķirnes un par uzvarētāja titulu cīnījās vairāk nekā 3600 suņu.

RAKSTA REDAKTORS
Mūsu sudrabotā medaļniece Bota tiek salīdzināta ar vistu? Kāds ir krietni vien pārcenties ar reklāmas aktivitātēm… 2
Kokteilis
Šajos datumos dzimušajiem atlikušo ziemu jābūt īpaši uzmanīgiem – var notikt nelaime 1
FOTO. Viņi mirst no negulēšanas un apsaldējumiem, viņus lamā un gāna. Kādas profesijas meistari šobrīd Kijivā ir pieprasītākie?
Lasīt citas ziņas

Bija arī 20 kaķu šķirnes, un satikt varēja arī pavisam citādus mājdzīvniekus – putnus, grauzējus, rāpuļus, zirnekļus, fazānus un pat čūskas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.