Maestro Raimonds Pauls

FOTO. Maestro Raimonds Pauls atzīmē savu 88. jubileju un atklāj, ko visvairāk vēlētos saņemt dāvanu vietā 51

Šodien, 12. janvārī, tautā iemīļotajam un atzinīgi novērtētajam Maestro Raimondam Paulam aprit 88 gadi. Iepriekšējais gads viņa dzīvē nav bijis viegls, taču, neskatoties uz to, viņš turpina citus priecēt ar savu mūziku, talantu un degsmi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

Maestro izdevumam “Privātā Dzīve” pastāstījis, kādu dāvanu visvairāk vēlētos saņemt svētkos, taču ir pārliecināts, ka neviens nekad viņam to nespētu sniegt.

Viņš visvairāk vēlētos klusumu un mieru, jo tas nenāktu par sliktu.
CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat viņš piebilst, ka, pateicoties visiem, viņš vēl ir.

Pagājušajā gadā viņa sieva Lana Paula devās mūžībā. Kā ziņojām, Maestro neslēpa, ka vairs nav viegli garas stundas nosēdēt pie klavierēm, taču, kamēr viņš varēs, viņš spēlēs.

Uz žurnāla “Privātā Dzīve” jautājumu par saviem tālākajiem plāniem Maestro atbildēja ar smaidu: “Kādi šajā valstī var būt plāni? Dzīvo, kamēr var!”

Jau vēstījām, ka 2022. gada sākumā ar krāšņu koncertprogrammu Dzintaru koncertzālē tika atzīmēta Maestro Raimonda Paula 86. jubileja. Koncertā uz skatuves kāpa mūziķi, ar kuriem leģendārajam komponistam izveidojušās īpašas muzikālas draudzības vairāku gadu garumā.

Par godu Maestro jubilejai piektdien, 12. janvārī, plkst. 21:00 TV24 ēterā būs skatāms Maestro Raimonda Paula 86.jubilejas koncerts.

Līdzās Maestro pie klavierēm uzstājās lieliskais soprāns, spēcīgās balss īpašniece Dināra Rudāne un fenomenāli talantīgais dziedātājs, skatuves tīrradnis Daumants Kalniņš, kā arī vokālā grupa “Framest”, ar kuru Maestro īstenojis daudzas koncertprogrammas un pirmatskaņojis jaunus skaņdarbus. Dziedātājus pavada vienmēr uzticamais Raimonda Paula skatuves partneris – Latvijas Radio bigbends, kura patrons ir pats Maestro.

Raimonds Pauls savā radošajā darbībā

Koncertā skan izvērstā un sarežģītā džezroka kompozīcija “Spēļu nakts Duntes krogā”, Paula instrumentālās mūzikas šedevri no svītām “Dienvidu akvareļi”, “Iespaidi” un “Kalnu skices” un dziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem, kā emocionāli ietilpīgā “Cher ami”, dramatiski piesātinātā “Sit mani Prustā”, dziesmas ar progresīvā roka pieskaņu “Lapsenes nāve”, “Dod zvaigzni”, lirikas pērle “Mans bērns”, saviļņojošā balāde “Nenes zvaigznes istabā” un citas Paula kompozīcijas no dažādiem daiļrades periodiem. Tās bigbendam aranžējis leģendārais 20. gadsimta latviešu džeza mūziķis Gunārs Rozenbergs un Kārlis Vanags, kurš allaž spējis ietērpt Maestro īpašo rokrakstu kopā ar džeza mūzikas skanējumu.

ZIEDONIS – 90/ Raimonds Pauls & Daumants Kalniņš
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.