Chris Noah un The Sound Poets Mīlestības minifestivālā

FOTO. “Mana sieva jūs mīl, un es viņai to ļauju!” Pašmāju grupa Valentīndienas koncertā piedzīvojusi amizantu brīdi 9

Valentīndienā, 14.februārī, Tallinas kvartāla Angārā norisinājās Mīlestības minifestivāls, kur klausītāju ausis, kā arī sirdis priecēja gan tautā iemīļotā grupa “The Sound Poets”, gan mūziķis Chris Noah.

Reklāma
Reklāma
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
RAKSTA REDAKTORS
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Protams, neizteikt bez amizantiem brīžiem. Pēc vienas no grupas “The Sound Poets” dziesmām kāds vīrietis pa visu telpu iekliedzās: “Mana sieva jūs mīl, un es viņai to ļauju!” Jānis Aišpurs viņam atteica, ka tas ir ļoti labi un turpināja priekšnesumu.

Vēlāk šis pats koncerta apmeklētājs vēlreiz skaļi paziņoja: “Es jūs mīlu, un mana sieva man to ļauj.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī grupa bija sarūpējusi pārsteigumu apmeklētājiem – uz skatuves kopā ar mūziķiem kāpa un uzstājās gan Aija Andrejeva-Aišpure, gan Alise Joste. Jānis Aišpurs, kā arī Kārlis Joste savām sievām pēc uzstāšanās uzdāvināja sarkanas rozes.

Grupā “The Sound Poets” spēlē Jānis Aišpurs (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Normunds Lukša (ģitāra), Undīne Balode (čells, taustiņinstrumenti, piebalss), Pēteris Lunde (sitaminstrumenti, piebalss) un Kārlis Josts (basģitāra, ģitāras, piebalss). Grupa izdevusi piecus studijas albumus, visi no tiem ir atzinīgi novērtēti.

Savukārt Chirs Noah mūzikā apvieno indie mūzikas elementus un mūsdienu popmūziku. Viņš ir uzstājies ne vien pašmāju festivālos, bet arī Reeperbahn festivālā Hamburgā, Tallinas Mūzikas nedēļas ietvaros, kā arī ir iesildījis vairākus labi zināmus māksliniekus.

Hyundai Bayon 2021 - pirmais brauciens. Pie stūres - Chris Noah
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.