Ekonomika
Bizness

FOTO: “Pica Lulū” atvērs jaunas picērijas0


"Pica Lulū"
"Pica Lulū"
Publicitātes foto

Latvijas picēriju tīkls “Pica Lulū” (SIA “Later LTD”) 2018.gadu noslēdzis ar 6,97 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 29% vairāk nekā 2017.gadā, portāls “LA.lv” noskaidroja uzņēmumā.

Straujo pieaugumu veidojusi picēriju tīkla paplašināšana un piegādes kvalitātes uzlabošana. 2018.gadā tika atvērtas 5 jaunas picērijas – trīs picērijas Rīgā un pa vienai Jelgavā un Jūrmalā, gadu noslēdzot ar 16 picēriju tīklu Rīgā un Pierīgā.

Pērn tika iegādāti 10 motorolleri un 35 jaunas automašīnas, automatizēts un uzlabots pasūtījumu pieņemšanas, sagatavošanas un piegādes process, kā arī izveidota jauna mājas lapa – viss, lai nodrošinātu iespējami ātrāko piegādi Pica Lulū klientiem.

“Esmu lepns un novērtēju Pica Lulū vadību un komandu par lielo darbu, kas ieguldīts mūsu attīstībā. Šogad redzējām, ka, atverot picērijas jaunās teritorijās, klienti ir priecīgi un apmierināti, ka esam tuvāk viņu mājām,” uzsver Elmārs Tannis, Pica Lulū līdzīpašnieks.

“Mūsu sauklis “Pilnīgs Lulū” ir virziens, kuru jau 25 gadus ievērojam un turpināsim ievērot, lai vienmēr esam “Lulū” – picu cepēji “kreizī” manierē,” atzīmē E. Tannis.

Starp 2018.gada “Pica Lulū” prioritātēm bija investīcijas darbaspēkā, notika atalgojuma sistēmas pārskatīšana un darbinieku kompetences paaugstināšana, kā arī ieguldījumi dažādos labumos un kopīgos pasākumos motivācijas un lojalitātes veicināšanai. 2018.gadā “Pica Lulū” vidēji tika nodarbināti 293 darbinieki.

Atvērs jaunas picērijas

Picēriju tīkls "Pica Lulū"

2019.gadā “Pica Lulū” atzīmē pastāvēšanas 25 gadus.

Šajā gadā “Pica Lulū” koncentrēsies uz vēl labākas pieredzes nodrošināšanu picu cienītājiem, atverot jaunas picērijas, ieviešot jaunus risinājumus apkalpošanas kvalitātes un ātruma uzlabošanai, kā arī dažādos veidos iepriecino “Pica Lulū” klientus kopīgajos svētkos.

“Pica Lulū” ātrās ēdināšanas tīklu veido 17 picērijas Rīgā un Pierīgā, un katru gadu tiek atklātas vismaz divas jaunas.
Saistītie raksti

“Pica Lulū” picas sākotnēji ir iedvesmojušās no Itālijas, Amerikas un Kanādas picu tradīcijām, taču gadu gaitā, pieslīpējot cepšanas prasmes un garšu nianses, kļuvušas par “vietējās” gaumes picām.

“Pica Lulū” produktos galvenokārt tiek izmantoti Latvijā ražoti produkti – “Dobeles dzirnavnieks” milti, “Smiltenes piens” siers un citi. Uzņēmumā tiek nodarbināti ap 300 darbinieku.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.