Kokteilis
Stilo

FOTO. Policistiem jauni formastērpi, viedokļi neizpaliek: vajadzētu strīpas pareizākas un laķenes. Gribat līdzināties vāciešiem?2

Foto: Valsts policija

Valsts policija informējusi, ka jau no rītdienas, no 1.augusta Valsts policijas amatpersonas no patruļpolicijas, satiksmes drošības kontroles un konvoja struktūrvienībām, kas ikdienā nodrošina sabiedrisko kārtību un drošību, būs jau redzamas jaunā dizaina formastērpos.

VP informē, ka jaunie formastērpi ir mūsdienīgi, kvalitatīvi un vizuāli atšķirīgi, bet vienlaicīgi funkcionāli. Ņemot vērā, ka pilnīga formas tērpu nomaiņa jāīsteno līdz 2024. gada 1. jūlijam, turpmāk ikdienā redzēsim policistus gan jaunā dizaina, gan arī vecā dizaina formas tērpos.

Kā jau ierasti, sociālajos tīklos savu viedokli aktīvi pauž arī iedzīvotāji. Jāteic, ka ne visi piekrīt tam, ka jaunie formastērpi izskatās labi, tomēr – netrūkst arī tādu, kam jaunās formas simpatizē.

“Godīgi sakot izskatās pabriesmīgi. Droši vien darbiniekiem ir vieglāk tādos, ērtāki, ceru, ka ar labi elpojoši, bet nu vizuāli…”; “Nesaprotu tos cilvēkus, kuri smejas vai nievājoši raksta, ka izskatās pēc sporta tērpiem. Policistiem ielas patruļu darbs jau arī ir saistīts ar fiziskām aktivitātēm, vai viņiem būtu patruļas jāveic neērtos uzvalka tipa tērpos? Policistam dežūras laikā nav jādomā vai skrienot bikses traucēs vai kāpjot kaut kur jaka nesaplīsīs pa vīlēm. Ļoti labi un darbam atbilstoši formas tērpi”; “Šie mikrorajonu krievvalodīgajiem iedzīvotājiem varētu patikt. Vajadzētu strīpas pareizākas un laķenes vīriem”; “Iepriekšējie bij smukāki. Šķiet, ka gribat līdzināties vāciešiem” – šīs ir tikai dažas no sociālo tīklu lietotāju pārdomām, kas lasāmas pie Valsts policijas ieraksta vietnē Facebook.

LA.LV Aptauja

Kāds ir tavs viedoklis par policistu jaunajiem formastērpiem?

  • Man patīk!
  • Man nepatīk!
  • Man nav viedokļa

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.