"Musiqq" koncerts Siguldā

FOTO. “Tādi mēs čaļi, normāli čaļi!” Ar grandiozu šovu Siguldas pilsdrupās aizvadīts “Musiqq” koncerts 13

Sestdien, 6. jūlijā, Siguldas pilsdrupu estrādē izskanējis vērienīgs un neaizmirstams “Musiqq” 15 gadu jubilejas koncerts “Mākslas darbs”, kas pulcēja vairākus tūkstošus apmeklētāju. Koncerts bija īsti svētki gan grupai, gan klausītājiem, un par to liecina ne vien vētrainie aplausi, bet arī emocijas, kas virmoja visa koncerta garumā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Skatītājus pārsteidza vizuāli piesātināts un bagātīgs šovs vismaz piecās dimensijās – skatuves iekārtojums vairākos līmeņos, dinamiskās gaismu projekcijas, pirotehnika, dzīvā uguns, konfeti lietus un citi šova elementi, kas klausītājiem ļāva piedzīvot aizraujošu, emocijām piesātinātu un pārsteigumiem bagātu vakaru.

Taču pāri visam – mūzika!

Mākslinieki bija parūpējušies par pārdomātu muzikālo repertuāru, vakaru atklājot ar savu jaunāko singlu “Lai kvēl” un turpinot gan ar ikoniskākajām dziesmām no grupas pirmsākumiem, gan ar skaņdarbiem, kas pirmo reizi izskanēja uz lielās skatuves. Īpaši emocionāli mirkļi tika piedzīvoti, skanot dziesmām “Labrīt”, “Debesmanna” un “Debesis iekrita Tevī”, kas, kopā ar klausītāju kori, jo īpaši aizkustinoši skanēja Siguldas brīvdabas koncertzāles lieliskajā akustikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Esam kopā nosvinējuši grandiozus svētkus! Tas bija neaizmirstami un ļoti īpaši! Siltais jūlija vakars, zvaigžņotās debesis, tūkstošiem gaismiņu jūra, sadziedāšanās ar skatītājiem gluži kā Dziesmu svētkos – esam saņēmuši lielu pozitīvās enerģijas bumbu, kas mūs uzlādēs vēl ilgam laikam. Tas ir apliecinājums, ka ar pietiekami nepietiek un mēs kāpsim augstāk, lai izplestu spārnus vēl plašāk! Paldies katram, kas bija kopā ar mums Siguldā,” sajūtās pēc koncerta dalās Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs.

Koncertu atklāja jaunās un talantīgās dziedātājas Grētas Grantiņas uzstāšanās, kura izpildīja dziesmas no sava debijas albuma “Vēl aizvien man sapņos”, kā arī citus skaņdarbus. Kopā ar “Musiqq” uz skatuves kāpa arī grupas pavadošais sastāvs: Uldis

Beitiņš (ģitāra), Anrijs Grinbergs (perkusijas), Roberts Rasa (bass), Jānis Zvirgzdiņš jeb Džulians (klavieres), Viktors Veselovs (bungas) un Alex (saksofons).

“Musiqq” 15. jubilejas koncerts “Mākslas darbs” bez šaubām paliks atmiņā kā viens no spilgtākajiem un emocionālākajiem notikumiem šīs vasaras koncertdzīvē, kas apvienoja gan jaunus, gan ilggadējus “Musiqq” fanus, un ar vien pārsteidzot koncerta apmeklētājus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.