Publicitātes foto

FOTO. TV3 Plus kanālā būs skatāms vēl nebijis pašmāju muzikālais šovs: iespēja būs dota ikvienam! 1

No 23. septembra kanāla TV3 Plus skatītājus sagaida Latvijā vēl nebijis muzikālais šovs – “Hits 300 minūtēs”. Šova ietvaros tiks meklēti jauni muzikālie talanti, kuriem būs jāiztur atlasi, lai desmit labākie sacenstos savā starpā par galveno balvu – 3 oriģināldziesmām un dziesmu videoklipiem, kā arī līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju “LVTISHI Music”. Šovs būs skatāms sestdienās un svētdienās plkst. 20.15.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana 139
Lasīt citas ziņas

Katram no šova dalībniekiem, kurš būs izturējis sākotnējo atlasi, tikai viena vakara laikā pilnīgi no nulles tiks sarakstīta oriģināldziesma un nofilmēts dziesmas klips. Vakara sākumā nebūs ne dziesmas teksta, ne melodijas, nebūs pat ideja. Noskaidrojot dalībnieka vēlmes attiecībā uz dziesmas žanru un saturu, vakara izskaņā šova veidotāji un producenti nodos dalībniekam gatavu dziesmu.

Šova idejas autors TV un raidījumu vadītājs Sergejs Soboļevs, kura pārziņā ir šova filmēšana un montēšana. Tāpat šovu veido muzikālais producents Ilja Šadčins – izbijis FK Liepāja Latvijas čempions futbolā, nolēma pamest profesionālo sportu mūzikas dēļ un nu jau 9 gadus muzicē, būdams producents vairākos projektos. Bet ar dalībnieku vokālu strādā vokālā pedagoģe Kristīna Korvina .. /te būs detalizētāks info par šova veidotājiem/

CITI ŠOBRĪD LASA

“Projekts ir izdevies ļoti emocionāls, humora piepildīts un radošs. Sākotnēji projektā iesaistītie bija mazliet skeptiski, jo domāja – ko gan tādu mēs varam uztaisīt Latvijā? Tagad pat vislielākie skeptiķi ir šokā no tā, ka ir iespējams radīt kaut ko tik fantastisku un vēl piedevām tik īsā laika sprīdī, jo katra dziesma un klips tika radīti tikai viena vakara laikā. Taču mūsu galvenais uzdevums bija uztaisīt kaut ko foršu, neparastu, sirsnīgu un jautru un, mūsuprāt, tas ir izdevies,” komentē šova idejas autors Sergejs Soboļevs.

Šova dalībnieki ir ļoti dažādi, ar atšķirīgu muzikālo pieredzi un līmeni – kāds nedzied vispār, bet kāds mācās operdziedāšanu vai mūzikas skolā. Šova darbība nenorisināsies studijā vien, skatītājiem būs iespēja doties ciemos pie dalībniekiem uz mājām, darbavietām, treniņiem un pat skolu. Tāpat būs redzams arī aizkulišu process tam, kā tiek veidotas dziesmas un to klipi.

Šovā neiztikt arī bez pārsteigumiem, ko šova dalībniekiem sagādās īpašais viesis – dziedātāja Vera Brežņeva. Viņa novērtēs visu dalībnieku dziesmas un pasniegs savu specbalvu vienam no dalībniekiem, kura dziesma viņai būs iepatikusies visvairāk.

Konflikti, asaras, prieks, nogurums, vilšanās un lepnums par padarīto – piedzīvo visu emociju gammu jaunajā muzikālajā šovā “Hits 300 minūtēs” jau no 23. septembra brīvdienu vakaros plkst. 20.15 kanālā TV3 Plus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.