Kokteilis
Apbrīno

FOTO: vēl nebijis TV šovs – Latvijā populāri cilvēki ļaus ielūkoties savās privātajās dzīvēs0

Publicitātes foto

Vai Žannas Dubskas ikdiena ir tikpat koša kā viņas sociālie tīkli, kā Jaroslavs Barišņikovs satika savu mīļoto vīrieti un vai Magone Burka Latvijā atgriezusies uz palikšanu?

Kā svinēt dzīvi arī pēc 60? Kur vitālā pašmāju stiliste Žannas Dubska rod dzīvesprieku, cik piesātināta ir viņas darba diena un kāda ir Žanna, kad smalkie augstpapēžu apavi nomainīti pret mājas čībām? Ar kādiem izaicinājumiem pēc “iznākšanas no skapja” saskaras skandalozais modes eksperts Jaroslavs Barišnikovs, kāpēc viņam ir svarīgi legalizēt savas attiecības un kāpēc sabiedrībai joprojām ir tik grūti pieņemt netradicionāli orientētus pārus?

Dzīve Latvijā pēc atgriešanās no ārzemēm – kādiem sarežģījumiem kopā ar ģimeni šobrīd iet cauri populārā šovu zvaigzne Magone Burka un vai viņa patiešām dzimtenē ieradusies uz palikšanu? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem gaismā cels jaunais, izaicinošais realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra”, kas televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” un lietotnē Shortcut pirmizrādi piedzīvos pirmdien, 16. septembrī plkst. 17:55.

No pirmdienas līdz pat ceturtdienai ik vakaru pie skatītājiem nonāks trīs pavisam privāti attiecību stāsti par atpazīstamu personību ģimeņu priekiem, bēdām un problēmām. TV kameras ik dienu sekos līdzi viņu gaitām, tāpēc viss, kas būs redzams ekrānā, notiks “bez filtra” – tie būs īsti notikumi un patiesas emocijas. Šovs ļaus uzzināt visu par slavenību privātās dzīves noslēpumiem un gūt sen gaidītas atbildes par to, kāda patiesībā ir viņu ikdiena.

Šovs "Slavenības. Bez filtra".
Publicitātes foto

Turklāt “Slavenības. Bez filtra” runās arī par sociāli nozīmīgām tēmām. Tā, piemēram, Jaroslavs Barišņikovs, kurš šobrīd kardināli mainījis vizuālo tēlu, šovā būs redzams kopā ar savu draugu Kārli un atklās līdz šim nepubliskotas detaļas par abu iepazīšanos, arī to, kāpēc viņiem ir svarīgi apprecēties.

Jaroslavs un Kārlis ļoti drosmīgi runās par savām attiecībām, satikšanos un to, kāda ir netradicionāli orientētu pāru dzīve Latvijā – šajā projektā viņi piedalās, lai parādītu, ka netradicionāli orientēti cilvēki ne ar ko neatšķiras no citiem.

Šovs "Slavenības. Bez filtra".
Publicitātes foto

Atraktīvā stiliste Žanna Dubska atvērs sava mājokļa durvis un plašāku sabiedrību iepazīstinās ne tikai ar savu bijušo vīru un demonstrēs, ka šobrīd izdzīvo savus “superīgākos gadus,” bet skatītājiem sniegs arī vērtīgus un praktiskus padomus – kā atbilstoši ķermeņa tipam izvēlēties piemērotāko apģērbu, kā ar sievišķīgām viltībām noslēpt trūkumus un “defektu” pārvērst par spilgtu efektu. TV kameras būs klāt brīdī, kad Žanna vada lekcijas, sniedz stila konsultācijas slavenībām, apmeklē ballītes un publiskus pasākumus, kā arī veido populāros ierakstus savos sociālajos tīklos.

Šovs "Slavenības. Bez filtra".
Publicitātes foto

Magones Burkas dzīvesstāsts aktualizēs tik būtiskos jautājumus, kas uztrauc daudzas ārzemēs dzīvojošās ģimenes – kāda ir dzīve pēc atgriešanās Latvijā? Kā ģimenei, kura ārvalstīs baudījusi pārtikušu dzīvi, nodrošināt tikpat labus apstākļus arī dzimtenē? Turklāt realitātes šovs būs “gards kumosiņš” visiem Magones faniem.

Tas beidzot ļaus uzzināt, kā viņa iekārtojusi savu mājokli, kādas viņai izveidojušas attiecības ar vīru, māti un citiem ģimenes locekļiem, atklās, kad dienasgaismu varētu ieraudzīt viņas grāmata, kā arī izgaismos pavisam pārsteidzošus faktus par Magones privāto dzīvi.

“Klausoties Magones Burkas dzīvesstāstu, es filmēšanas laukumā pirmoreiz raudāju,” atzīstas realitātes šova producente Sandija Miezīte un piebilst, ka ir pārliecināta – īstās dzīves scenāriji ir daudz pārsteidzošāki un interesantāki kā režisora rakstīti seriāli.

Saistītie raksti

Nepalaid garām – rudens sezonas izaicinošākais jaunums – realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra” jau no 16. septembra no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 17:55 “STV Pirmā!”, kā arī lietotnē Shortcut.

Šovs "Slavenības. Bez filtra"
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.