Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

FOTO, VIDEO: ar šiku vakarkleitu Jaungada ballītē pārsteidz ASV pirmā lēdija Melānija Trampa 0

Pievieno LA.LV

Kā jau katru gadu, arī šogad svinīgu Vecgada vakara sagaidīšanu Floridas villā organizēja ASV prezidents Donalds Tramps kopā ar mīļoto sievu Melāniju. Uz šo pasākumu parasti tiek aicināti draugi, lielākoties, politiķi.

Kokteilis
Vai tavs vārds sākas ar laimes burtu? Tava vārda sākumburts par tevi pasaka vairāk, nekā domāji
Gribi auto ilgam laikam? Eksperti iesaka 5 modeļus, kas varētu kalpot līdz pat pensijas vecumam
Kokteilis
Ne velti senči šos ziedus pie mājas nestādīja – ticējumi ir biedējoši
Lasīt citas ziņas

ASV pirmā lēdija, kura bieži pārsteidz ar skaistiem, gaumīgiem un elegantiem tērpiem, arī šogad tradīciju nelauza – viņi bija izvēlējusies satriecošu un efektīvu vakara kleitu no zīmola “Givenchy”.

Foto: AFP/ LETA/ SCANPIX
CITI ŠOBRĪD LASA

Elegantajai kleitai Melānija bija pieskaņojusi lakoniskas rotaslietas, ideālu frizūru un make-up. Daudzi vēlāk sacīja, ka visskaistākā vakara “zvaigzne”, kas esot starojusi, bija pati Melānija.

ASV prezidents pirms svinīgā pasākuma atbild uz dažiem žurnālistu jautājumiem:

LA.LV Aptauja

Vai, tavuprāt, Melānijas Trampas izvēlētā kleita ir skaista?

  • Jā, ļoti!
  • Sajūsmu neizraisa
  • Nepatīk
  • Man nav viedokļa

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.