Nežēlīgā staltbriežu cīņa par teritoriju uz dzīvību un nāvi

FOTO, VIDEO. Fotogrāfs mežā kļūst par liecinieku nežēlīgai staltbriežu cīņai – uzvarētājs ir tikai viens 21

Vīrietis no Polijas vārdā Rafaels Lapinskis savā “Facebook” profilā publicējis foto un video stāstu, ko viņš nesen piedzīvojis mežā kā aculiecinieks.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Par kādu sabiedrības sapratni un empātiju mēs varam runāt?” dati liecina, ka 36% Latvijas iedzīvotāju nevēlētos dzīvot kaimiņos ar čigāniem
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē 83
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Viņam gadījies novērot, kā divi staltbriežu buļļi cīnās uz dzīvību un nāvi un… viens no viņiem ir zaudētājs, kurš cīņā tiek nogalināts.

Rafaels devies mežā, lai fotografētu, bet nejauši kļuva par liecinieku šādai cīņai. Šajā gadījumā viens briežu bullis nogalināja savu sāncensi, un ilgi vēl “dūra” mirušā brieža līķi, tā izrādot savu pārākumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā vēstī portāls “medibam.lv” riesta laikā stalbriežu cīņas ir ļoti agresīvas. Reizēm pat ir situācijas, kad zaudētājs vienkārši padodas un metas bēgt. Šajā gadījumā gan uzvarētājs otru bulli nogalināja par spīti tam, ka tam pat nebija tipisko “dūrēju” ragu.

Riesta laikā staltbriežu cīņas notiek ļoti agresīvi, nikni. Ir situācijas, kad zaudētājs vienkārši padodas, pagriežas un bēg, bet šajā gadījumā uzvarētājs pretinieku gluži vienkārši nodūra par spīti tam, ka bullim nebija tipisko “dūrēju” ragu! Notiekošais filmēts un bildēts Polijā.

Video: Bullis līdz nāvei sadur savu sāncensi:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Andrejs Volna: “Krievijā pagaidām vēl nav Hitlera nacisms, taču pilnīgi reāls fašims”
Robežsardzes priekšnieks: Nelegālo migrantu plūsma atkal palielinās
Krāpnieki kērušies pie dāvanu kartēm! Apkrāptas pensionāres meita brīdina, ka par upuri var kļūt ikviens
Sieviete sirsnīgā Linkedln ierakstā paziņo par savu nāvi no vēža: “Lai gan mēs nevaram kontrolēt to, kas ar mums notiek, mēs varam kontrolēt, kā mēs reaģējam”