Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. Balarāms un Gopika – krišnaīts Uģis Kuģis ar sievu izvēlējušies gaidāmā bērniņa vārdus 41

Krišnaīta, attiecību konsultanta un TV personības Uģa Kuģa sieva Linda ir sava otrā bērniņa gaidībās. Šovā “Ģimene burkā” viņiem tika dots uzdevums sākt meklēt vārdus mazajam.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Tā kā vēl nav zināms dzimums, pāris mēģināja atrast kā saukt gan puisīti, gan meitenīti. Kā jau liela daļa mūsdienu vecāku, viņi vērsās pie “mātes gūgles“, lai rastu idejas labam, viņu gadījumā, krišnaītu vārdam. Vecāki uzreiz saprata, ka izvēlētajam garīgajam vārdam jābūt tādam, lai latviešiem tas neasociētos ar kaut ko dīvainu, piemēram, Kala, Mitra, Golokešs.

Gaidībās esošā Uģa mīļotā komentēja: “Man patīk, kad vārds Krišna iet labi kopā ar to pirmo. Man ir svarīgi, ka tur ir īpaša jēga un nozīme. Tamalam arī viens no vārdiem ir Krišna, un Tamals ir arī koks. Ir rotaļa, kurā Krišna tika uzrunāts kā Tamals Krišna. Līdz ar to man tas likās ļoti dabiski, vietā un diezgan forši.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagaidām krišnaītu pāris vienojās par Uma, Gopika, Jamuna, Rada, Amrita, Prema meitenītei, un Balarāms, Ardžuna, Gopāls, Govardans, Atuls puisītim. “Mēs lepojamies ar to, kas mēs esam un kam mēs ticam. Es domāju, ka viss būs kārtībā, jo mūsdienās cilvēki ir palikuši atvērtāki, un skolā viss būs kārtībā un to pieņems,” stāsta māmiņa.

Uģis atklāja: “Tad, kad mēs paziņojām Latvijai, ka mūsu pirmdzimto sauc Tamals Krišna, tad bija komentāri par to, ka “nabaga bērns”, “šausmīgi vecāki”, “viņu taču skolā sitīs un apcels”.

Es sāku domāt – tiešām mums ir tik bēdīgs stāvoklis? Laikam nav tā iecietība pret cilvēkiem, ka viņš var būt citādāks. Mēs esam citādāki. Un? Kāpēc man jābūt kā tiem 90% aitu?”.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.