Miks Dukurs privātajā dzīvē un uz skatuves

FOTO, VIDEO. “Spriežot pēc viņas teiktā, esmu mentāli slims alkoholiķis.” Miks Dukurs reaģējis uz bijušās sievas atklāto interviju 68

Mūziķa Mika Dukura bijusī sieva Laura Dukure pirmo reizi pēc šķiršanās sniegusi atklātu interviju par bijušajām attiecībām, šķiršanās procesu. Raidījumam “Māmiņu sarunas ar Gundegu Rozi”, kas skatāms platformā “Youtube” viņa atklāj savu versiju par notikušo. Uz interviju reaģējis arī Miks Dukurs. “Spriežot pēc viņas teiktā, esmu mentāli slims alkoholiķis,” norāda mūziķis vietnē “Instagram”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 28
Kokteilis
FOTO. Ziedu vainagi, ģimene un tradīcijas! Kā Jāņus nosvinēja mūsu slavenības? 28
Eiropas Savienība “piegriež skābekli” Putina režīmam! Krievijai gaidāmi lieli zaudējumi
Lasīt citas ziņas

“Publiskā veļas mazgāšana nav manā stilā,” viņa norāda.Viņa pastāsta, ka vienmēr mājās uzņēmusies galveno atbildību par organizatoriskajām lietām un bērnu audzināšanu, tāpēc šķiršanās viņas dzīvē no praktiskā viedokļa neko daudz neesot mainījusi.

“Kā viņš tālāk dzīvo savu dzīvi, tas uz mani neattiecas,” viņa atklāj, taču uzsver, ka ir mazliet nepatīkami un dīvaini skatīties uz pikantajām fotosesijām vai atzīšanos mīlestībā, kas izskan publiskajā vidē. Viņa piebilst, ka nav uz ārišķībām tendēta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Laura atklāj, ka viņas bijušais vīrs bija “citā pasaulē”.

“Cilvēki, kuriem ir depresija, gan atkarības problēmas, ir ļoti uz sevi vērsti un egoistiski. Ja tā ir slimība, tā nav viņa izvēle, bet viņiem tas, kas notiek ar apkārtējiem īpaši neinteresē,”

viņa piebilst, norādot, ka nav saņēmusi sapratni par to, kā tas ir bijis viņai. “Viņš nav bijis alkoholiķis. Tās bija emocionālas lietas,” viņa uzsver.

Laura pastāsta, ka bijis traks periods, kad viņa sapratusi, ka tas ir beigu sākums. Tad viņš pārtraucis lietot alkoholu, taču tas nav bijis risinājums.

Runājot par īpašuma jautājumiem, viņa atklāj, ka māja bijusi mantojums no vecvecākiem. Viņa pastāsta, ka viņas vecāki snieguši finansiālu atbalstu, lai viņi māju varētu uzcelt un tajā dzīvot un lai Mikam būtu sienas, ko krāsot. “Protams, viņš ļoti daudz izdarīja, un es to esmu novērtējusi,” viņa piebilst.

Trīs dienas pēc intervijas publikācijas “Youtube” Miks Dukurs ir atbildējis uz bijušās sievas teikto, publicējot ierakstu “Instagram”. “Sveiki! Šis ieraksts ir īpašs veltījums tiem, kuri noskatījušies “Lauras Dukures pirmo publisko interviju”, kuru noteikti uzgājāt DZELTENAJĀ PRESĒ (lai gan tāds neesot bijis mērķis),” viņš iesāk ierakstu.

“Tāpat man tika vēlēts viss tas labākais, lai gan, spriežot pēc viņas teiktā, esmu mentāli slims alkoholiķis. Es jau nenoliedzu, jā, bija depresija un bija arī alkohols (šis nav nekāds noslēpums), bet šomēnes būs jau gads, kad esmu brīvs no šī kaitīgā ieraduma,” turpina mūziķis.

Viņš ierakstā norāda, ka pēc šķiršanās atkāpusies arī depresija un piebilst, ka dzīve toksiskās attiecībās nav dzīve. “Tas pie kā pieķēros ir teikums, ka “neko neesmu atstājis” un runa ir par ģimenes māju, kas ir mans līdz šim lielākais DIY projekts! Jā, īpašumu mantojām, bet ne gluži tādu kāds tas ir šodien! Tādēļ aicinu noskatīties šo Reelu, kas ir tikai daži, smagākie brīži, kurus izdevās piefiksēt pie tā tempa, kas bija toreiz, kad cēlām māju, rūpējāmies par mazo un paralēli centos nospēlēt VISUS koncertus (kas rezultējās ar izdegšanu, protams), lai šim projektam būtu arī finansiālais segums,” viņš atklāj ierakstā.

Reklāma
Reklāma

“Nenoliegšu, ka ir “drusku” skumji, ka tas viss tagad ir tikai meli un tāda pašsaprotama lieta, citējot ex-sievu “paldies, ka man bija sienas ko krāsot”, jūtos pateicīgs! Šī noteikti ir liela pieredze! Un tomēr nebija TIK slikti, ja jau 11 gadus novilka ar tādu monstru! Vai varbūt mērķis bija sagaidīt, kad pabeidzu remontu.. pēdējie punkti tika salikti tieši uz jubileju. Ehh.. likās, ka viss jau ir forši un dzīvojam tālāk! Noslēgumā milzīgs PALDIES JUMS, kuri joprojām aicina mani uz koncertiem un vēlas dzirdēt manu mūziku, tas sniedz spēku un izturību turpināt DZĪVOT un rūpēties par bērniem, kuri ir šī stāsta skaistā puse,” Miks noslēdz ierakstu.

View this post on Instagram

A post shared by Miks Dukurs (@miks_dukurs)

Jau ziņojām, ka latviešu talantīgais mūziķis par šķiršanos paziņoja socvietnē “Facebook”, nākot klajā ar bēdīgām ziņām, ka viņa un sievas Lauras 11 gadus ilgā kopdzīve ir beigusies.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.