Zemgus Girgensons (priekšplānā).

Girgensonam liels spēles laiks uzvarā 0

Zemgus Girgensons piektdien NHL kārtējā spēlē laukumā bija šosezon lielāko laiku (16:04 minūtes), palīdzot Bufalo “Sabres” viesos ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) uzvarēt Detroitas “Red Wings”.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Girgensons pa vārtiem nemeta, izpildīja divus spēka paņēmienus, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

“Sabres” labā vārtus guva aizsargs Džeiks Makeibs, kurš 32.minūtē atklāja rezultātu, kā arī Sems Reinhārts, kurš 42.minūtē vairākumā pārsvaru dubultoja.

Par mača pirmo zvaigzni tika atzīts Bufalo komandas vārtsargs Līnus Ulmarks, kurš atvairīja 41 pretinieku metienu.

“Sabres” tika pie ceturtās uzvaras pēdējos piecos mačos un ar 19 punktiem 12 spēlēs ir visas līgas līdervienība. Tikmēr “Red Wings” zaudēja septīto maču pēc kārtas.