Teodors Bļugers

Girgensonam trenera uzticība, Bļugeram liels spēles laiks, 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucēji Zemgus Girgensons un Teodors Bļugers ceturtdien tika pie ievŗojama spēles laika, bet viņu pārstāvētās komandas Bufalo “Sabres” un Pitsburgas “Penguins” izcīnīja uzvaras NHL čempionāta cīņās.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 201

“Sabres” mājās ar 4:3 (1:2, 2:1, 1:0) uzvarēja Nešvilas “Predators”.

Girgensons laukumā pavadīja 18 minūtes un 13 sekundes, no tām divas minūtes un astoņas sekundes nospēlējot mazākumā. Uzbrucējs izdarīja četrus metienus pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienus, tikpat reizes bloķēja pretinieku mesto ripu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Latvijas hokejists pie liela spēles laika tika tieši mača beigu daļā, kad “Sabres” centās nosargāt minimālo pārsvaru. Bufalo komandas galvenais treneris Ralfs Krīgers uzticas Girgensona sniegumam aizsardzībā un latvietis nepievīla, jo vienā no epizodēm atņēma pretiniekiem ripu un tempā aizslidoja uz “Predators” vārtiem, taču pārspēt Jūso Sarosu nespēja.

Girgensons šosezon 33 spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības rādītājs ir +2.

Teicamu sniegumu atkal nodemonstrēja “Sabres” kapteinis Džeks Aikels, kurš otrajā priodā guva divus vārtus. Viņš jau 15 mačos pēc kārtas izcēlies ar rezultatīvu sniegumu, uzstādot personīgo rekordu.

Savukārt uzvaras vārtus “Sabres” labā guva Viktors Olafsons, kurš savā debijas sezonā jau izcēlies ar 13 precīziem metieniem.

“Sabres” izcīnīja piekto uzvaru pēdējos deviņos mačos, ar 38 punktiem 33 spēlēs ieņemot septīto vietu Austrumu konferencē.

Tikmēr “Penguins” savā laukumā ar 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas “Blue Jackets”, kuras vārtus gan sargāja Jūnass Korpisalo.

Vienīgos vārtus papildlaika ceturtajā minūtē guva Brains Rasts, bet Korpisalo atvairīja 31 no 32 metieniem.

Bļugers laukumā pabija 18 minūtes un 39 sekundes, kas viņam bija otrs lielākais spēles laiks šajā sezonā. Uzbrucējs izdarīja trīs metienus pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderību. Merzļikins šo spēli vēroja no rezervistu soliņa.

Bļugers šosezon 32 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības rādītāju -2.

“Penguins” ar 40 punktiem 32 spēlēs Austrumu konferencē ieņem ceturto vietu.