Zemgus Girgensons (no kreisās) noskatās, kā viņu apspēlē Ostons Metjūss, kurš guva divus vārtus.

Girgensonam un “Sabres” sāpīgs zaudējums mājās 0

Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” komanda otrdien piedzīvoja sāpīgu zaudējumu NHL čempionātā, izšķirošo ripu ielaižot 2,7 sekundes pirms papildlaika beigām.

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
“Neaiciniet atpakaļ, ja jūs nezināt, vai šeit būs darbs!” Jaunietis pabeidzis augstskolu Anglijā, bet Latvijā nevar atrast darbu
Vai esi pārliecināts, ka tavā noīrētajā miteklītī nav slēptās kameras? Lūk, kā pārbaudīt!

“Sabres” otrdien savā laukumā ar rezultātu 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Toronto “Maple Leafs” komandai, piedzīvojot ceturto neveiksmi pēc kārtas, kamēr pretinieki izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas.

Par mača pirmo zvaigzni kļuva “Maple Leafs” uzbrucējs Ostons Metjūss, kurš iemeta divas ripas un reizi asistēja partneriem. Tieši Metjūss 2,7 sekundes pirms papildlaika beigām nodrošināja viesiem uzvaru, izdarot precīzu plaukstas metienu.

Tikmēr “Sabres” rindās divus vārtus guva komandas kapteinis Džeks Aikels, bet reizi precīzs bija Sems Reinhārts. Aikels 53.minūtē “Sabres” izvirzīja vadībā ar 3:2, taču divas minūtes vēlāk Patriks Marlo panāca neizšķirtu.

Girgensonam šis nebija labākais mačs. Viņš spēlēja 13 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2.

“Sabres” komandai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas, lai gan pirms tam bija desmit uzvaru sērija, kas bija atkārtots kluba rekords. Panākumi ļāva Bufalo vienībai pat uz laiku izvirzīties NHL kopvērtējuma vadībā.

Šosezon Girgensons 27 spēlēs guvis divus vārtus un veicis četras rezultatīvas piespēles, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -5.

Girgensona pārstāvētais klubs ar 38 punktiem 29 spēlēs Austrumu konferencē ieņem trešo vietu aiz Tampabejas “Lightning” un “Maple Leafs”, kas guvušas attiecīgi 43 un 40 punktus.