“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 187

Pirms sākt TV24 ikvakara raidījumu “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” tā vadītājs Jānis Slaidiņš nāca klajā ar aicinājumu īpašiem cilvēkiem. “Es gribētu palūgt visiem tiem, kas manos sociālajos tīklos mēģina izplatīt Krievijas naratīvus, var būt diezgan droši, ka tie uz mani neatstās nekādu iespaidu,” sacīja Slaidiņš, NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Tomēr uz diviem jautājumiem viņš gan ir gatavs atbildēt – piemmēram, mani mēģina pārliecināt, ka ukraiņi mīl Krieviju, tad to var viegli pārbaudīt, aizbraucot uz Ukrainu ar plakātu “Es mīlu Krieviju.” Es gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri, skarbs ir Slaidiņš.

Otra lieta, ko mēģina Slaidiņam iebarot, ir šāda – ka Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis nav leģitīms prezidents. Ukrainā augstākais likumdevējs ir Augstākā Rada, tā ir izsludinājusi karastāvokli, deleģējusi prezidentu – karastāvoklī prezidenta vēlēšanas nav iespējamas, lai arī prezidentam ir noteikts amata termiņš, tāpat bez karastāvokļa nevarētu veikt vispārēju mobilizāciju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rietumi Zelenski atzīst kā Ukrainas prezidentu. Tas, ka Krievija to nedara, tā ir viņas problēma, saka Slaidiņš. Līdzīgi ir ar Ukrainas okupēto teritoriju – krievi to sauc par savu, lai gan tā nav.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.