Ekonomika
Latvijā

Griškānos darbu sāk dekoratīvo koka žogu un sienu paneļu ražotne0

Foto: Rēzeknes novads

Rēzeknes novada Griškānu pagastā sākusi darbu SIA “Gravtex” dekoratīvo koka žogu un sienu paneļu ražotne, informēja uzņēmuma ražošanas direktors Juris Bļinkovs.

Jaunajā ražotnē top nekrāsoti žogi no priedes koka un bērza saplākšņa, kā arī dekoratīvie sienu paneļi. Pēc pircēju pasūtījuma žogiem tiek izstrādāts individuāls dizains, kuru iespējams realizēt, izmantojot gravēšanas – frēzēšanas iekārtu. Tāpat tiek ražoti paneļu tipa žogi, kuri tiek realizēti izjauktā veidā, sakomplektēti un iepakoti.

“Mūsu idejas pamatā ir augsta kvalitāte un saprātīgas cenas. Ejam tirgū ar mūsdienīgiem, praktiskiem un daudzveidīgiem koka žogiem un paneļiem, piedāvājam plašu produktu klāstu – sākot no visvienkāršākajiem līdz pat visinteresantākajiem dekoratīvajiem žogiem, kā arī skaistiem sienu paneļiem. Izgatavosim koka žoga posmus pēc individuāla pasūtījuma un atbilstoši klientu vēlmēm,” stāsta Bļinkovs.

Gan koka žogus, gan arī saplākšņa žogus ir iespējams izgatavot ar vienādu dizainu un nokrāsojot tie izskatīsies vienādi, tomēr saplākšņa žogiem ir vairāk labo īpašību un priekšrocību salīdzinājumā ar koka žogiem.

Izgatavotie žogi ir paredzēti māju, vasarnīcu, lauku sētu un citu ēku norobežošanai. Žogu paneļi sapakotā veidā nonāks pie pircēja, paneļu montāžu varēs veikt arī pats klients pēc pievienotās montāžas instrukcijas-shēmas un veikt krāsošanas darbus sev vēlamā krāsā.

Galvenais jaunajā ražotnē tapušās produkcijas noieta tirgus ir paredzēts ārpus Latvijas.

Uzņēmums “Gravtex” dibināts 2012.gadā, tas veiksmīgi realizējis Lauku atbalsta dienesta atbalsta projektu pasākumā “Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai (ietverot ar lauksaimniecību nesaistītu darbību dažādošanu)”, rekonstruējis ražošanas telpas, iegādājies jaunas kokapstrādes iekārtas, tai skaitā augsti tehnoloģisku gravēšanas-frēzēšanas iekārtu, un radījis Rēzeknes novadā septiņas jaunas darbvietas.

Lai gan pamata produkcija SIA “Gravtex” ir dekoratīvie žogu un sienu paneļi, papildus ir pieejami arī gravēšanas-frēzēšanas iekārtu koka apstrādes pakalpojumi – kokgriezumi, interjera un eksterjera dekorācijas, radiatora režģi, dārza mājiņas, koka norādes un stendi, koka zīmju dēļi, koka rāmji, līstes, mēbeles, iespējams pasūtīt arī vienkāršākus koka izstrādājumus.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KT
Kārlis Teivāns
Ekonomika
Naftas vada tiesvedība iegūst skandalozu nokrāsu. Atsevišķā kriminālprocesā pārbaudīs, vai tiesā iesniegtie dokumenti ir viltoti
17 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Turpinām mēslot ceļmalās. Atkritumu savākšana pēdējos piecos gados izmaksājusi 2,8 miljonus eiro
18 stundas
LE
LETA
Ekonomika
“airBaltic” lēnām atjauno darba attiecības ar atlaistajiem darbiniekiem
19 stundas

Lasītākie

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Laukos
“Zemes cenas pieaug.” “Altum” vadītājs Bērziņš intervijā arī atklāj, ka koronavīruss nav mazinājis interesi par zemi
Intervija 11 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Eiropas Komisija apstiprinājusi 250 miljonu eiro ieguldīšanu “airBaltic” kapitālā
6 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Levits darbojas tik pasīvi, lai nesašūpotu valdību. Profesore Kreituse par prezidenta darbu gada griezumā 2
9 stundas
LL
Lato Lapsa
Latvijā
Kā VID izbeidz no sabiedrības acīm slēpto kriminālprocesu pret “savu” degvielas zagli 5
16 stundas
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Diktators, kurš kļūst smieklīgs, vairs nav bīstams. Viņa dienas ir skaitītas
8 stundas