Ernests Gulbis pārtraucis astoņu zaudejumu sēriju.

Gulbis pārtrauc zaudējumu sēriju – tenisistam pirmais panākums kopš maija vidus 0

Latvijas vīru tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis pirmdien Meksikā Loskabosas “ATP World Tour 250” sērijas turnīra pirmajā kārtā ar rezultātu 6-4, 7-6 (7:2) pārspēja taivānieti Džeisonu Junu, pārtraucot astoņu zaudējumu sēriju.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Gulbis ATP rangā ieņem 129.vietu, bet viņa pretinieks atrodams piecas pozīcijas zemāk. Juns pirms tam pārvarēja šī turnīra kvalifikāciju.

Par otrās kārtas sasniegšanu Gulbis nopelnījis 20 ATP ranga punktus. Nākamajā mačā viņš tiksies ar argentīnieti Djego Švarcmanu, kurš reitingā ir 27.vietā un šajā turnīrā izlikts ar trešo numuru.

Abos setos Gulbis uzvarēja to galotnēs. Pirmajā setā viņš desmitajā geimā nobreikoja pretinieku, bet otrajā setā bija krietni labāks taibreikā, vispirms panākot 4:0, bet tad arī svinot uzvaru ar 7:2. Otrā seta pirmajā geimā Gulbis atspēlēja trīs breikbumbas, kas Junam bija vienīgās šajā mačā.

Latviešu tenisists šajā mačā izpildīja 13 “eisus” un pieļāva četras dubultkļūdas, kamēr taivānietim bija trīs netveramās serves un divas dubultkļūdas.

Gulbis iepriekšējo reizi kādā no ATP turnīriem pie uzvaras bija ticis 19.maijā, kas pārvarēja pirmo kārtu Ženēvā, bet pēc tam sekoja astoņu zaudējumu sērija, tostarp Francijas un Vimbldonas čempionātu pirmajās kārtās.

Šosezon Gulbis 29 vienspēļu mačos izcīnījis tikai septiņas uzvaras.

Vislabāk Gulbim šogad veicās Indijā notikušajā Mahārāštras “ATP World Tour 250” sacensībās, kur izdevās aizkļūt līdz ceturtdaļfinālam. Tiesa, tas bija pirmais šī gada turnīrs, un kopš tā Latvijas tenisistam ne reizi nav izdevies tikt tālāk par otro kārtu.