Kokteilis
Dzīvo

Iedvesmojies no Lienes: uz veikalu ar savu burciņu un auduma maisiņu!0

Publicitātes foto

Ar katru gadu jautājumi par dabas aizsardzību tiek apskatīti aizvien pieaugošā trauksmē: pārstrādātie atkritumi, rūpnīcu radītie piesārņojumi, aizvien atrodas daudz lietu, kas ļoti kaitē dabai, tā radot neatgriezeniskus bojājumus zemeslodei. Vai esi domājis, ko tu pats vari darīt, lai saglabātu vietu, kur tu dzīvo?

Liene stāsta, ka jau kādu laiku dodas uz lielveikaliem ar pašas šūtiem auduma maisiņiem: “Es sekoju vairākiem cilvēkiem sociālajos tīklos, kas vispār dzīvo bez atkritumiem un cenšos viņiem līdzīnāties. Plastmasa dabā nekur nesadalās, mēs uzskatām, ka to var pārstrādāt, taču to var pārstrādāt tikai jaunā plastmasā,” – viņa stāsta. – “Savukārt to dedzinot, rodas ļoti toksoski dūmi”.

Ikviens no mums, idkienā iepērkoties lielveikalā izmanto plastmasas maisiņus, kas vēlāk piesārņo dabu. Gan augļus, gan dārzeņus, gan citas sveramās lietas var likt auduma maisiņos, turklāt arī norēķinoties kasē, tas problēmas nerada.

Tāpat Liene lielveikalā pierāda, ka lieliski iespējams iztikt arī bez tik ierastajiem vienreizējiem plastmasas traukiem, kuros ierasti nosver salātus un citus pārtikas produktus.

Skaties:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.