Foto – Leta/AFP

Igijs Pops: “U2” bezmaksas albums ir slēpta reklāma 0

Amerikāņu pankmūzikas dziedātājs Igijs Pops uzskata, ka īru rokgrupas “U2” bez maksas izlaistais albums “Songs of Innocence” ir “slēpta reklāma”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Lai arī ieraksts par brīvu tika izdāļāts tehnoloģiju kompānijas “Apple” izveidotās programmas “iTunes” lietotājiem, daudzi bija neapmierināti, jo sākotnēji to nebija iespējams izdzēst no lietotāju personīgajiem mūzikas katalogiem.

“Es neaizstāvu un nenosodu to, ko viņi izdarīja,” teica 67 gadus vecais mūziķis. “Bet es to nesauktu par bezmaksas mūziku, jo kāds viņiem droši vien samaksāja par darbu.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Un tā ir par brīvu tikai tad, ja tev ir ierīce, kurā darbojas “iTunes”. Es to drīzāk sauktu par slēptu reklāmu,” viņš norāda.

Pops arī kritizēja mūzikas industriju, kas darbojas ierakstu kompāniju, nevis izpildītāju labā. “Es nedomāju, ka mūzikas biznesa glorificēšana nāk par labu māksliniekiem. Bet vai jūs neteiktu, ka tā ir nesusi labumu Saimonam Kauelam? Kā jūs domājat, cik daudz viņš dara mūziķu labā?” uzsver Pops.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.