Ekonomika
Darbs un nauda

“Inbank Latvia” pievienojas Finanšu nozares asociācijai0

Foto: Sergei Bobylev/ITAR-TASS/SCANPIX/LETA

Finanšu tehnoloģiju kompānija SIA “Inbank Latvia” kļuvusi par Latvijas Finanšu nozares asociācijas asociēto biedru.

Stiprinās asociācijas kapacitāti

“Jaunu asociēto biedru, kas savā ikdienas darbā plaši izmanto jaunās tehnoloģijas, piesaiste asociācijai stiprina tās kapacitāti ilgtspējīgu darbības modeļu ieviešanā.

Tādējādi varam realizēt vēl vairāk iniciatīvu, kas saistītas ar tehnoloģiju sniegtajām iespējām – ātrumu, mobilitāti, drošību –, piedāvājot inovatīvus pakalpojumus finanšu nozares klientiem. Priecājamies, ka mums pievienojies jauns asociētais biedrs – “Inbank”.

Ceram uz produktīvu sadarbību nākotnē, strādājot kopā pie finanšu sektora un valsts tautsaimniecības attīstības, it īpaši moderno tehnoloģiju attīstības un ieviešanas ikdienas darbā jautājumos,” norāda Latvijas Finanšu nozares asociācijas vadītāja Sanita Bajāre.

Uzlabos reputāciju

“Šobrīd finanšu sektora starptautiskās reputācijas stiprināšana ir viens no svarīgākajiem nozares un valsts izaicinājumiem. Esam pagodināti būt par vienu no finanšu tehnoloģiju uzņēmumiem, kas pievienojies asociācijai, un gatavi iesaistīties tās darbā ar savu pieredzi un zināšanām.

Igaunijā “Inbank” ir ātrāk augošā un viena no tehnoloģiski attīstītākajām bankām, un arī Latvijā mūsu mērķis ir panākt, lai “Inbank” pēc pieciem gadiem būtu tehnoloģiskais paraugs, uz ko varēs atsaukties kolēģi finanšu sektorā,” uzsver “Inbank Latvia” valdes priekšsēdētājs Ģirts Lediņš.

Latvijas Finanšu nozares asociācija ir sabiedriskā organizācija, kas pārstāv Latvijas finanšu nozari nacionālajā un starptautiskajā līmenī. Tās biedru un asociēto biedru vidū ir gan Latvijā reģistrētās bankas un ārzemju banku filiāles, gan arī, piemēram, finanšu tehnoloģiju uzņēmumi.

Finanšu nozares asociācijas mērķis ir veicināt turpmāku Latvijas finanšu sektora attīstību, fokusējoties uz plaša inovatīvu pakalpojumu klāsta ar augstu pievienoto vērtību pieejamību un konkurētspēju vienotajā Eiropas Savienības tirgū.

Katram asociētajam biedram ir jāapliecina gatavība ievērot Banku sociālo hartu un Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma finansēšanas un proliferācijas novēršanas (AML/CFT) iniciatīvas.

Uzziņa:

SIA “Inbank Latvia” ir Igaunijas kredītiestādes “Inbank grupas” uzņēmums. AS “Inbank Igaunijā” ir dibināta 2011. gadā kā finanšu tehnoloģiju kompānija “Cofi”.

Līdz 2015.gadam “Cofi” kļuva par vadošo uzņēmumu Igaunijas Nomaksas pakalpojumu tirgū. Turpinot izaugsmi, Cofi ieguva bankas licenci, mainot nosaukumu uz AS “Inbank”, un sāka piedāvāt plašu bankas pakalpojumu klāstu.

Dažu gadu laikā “Inbank” Igaunijā ir kļuvusi par nozīmīgu spēlētāju banku sektorā ar vairāk nekā 150 000 aktīvu klientu un plašu pakalpojumu klāstu. “Inbank Latvia” dibināta 2014. gadā kā SIA “Cofi līzings” un ietilpst “Inbank” grupā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Ekonomika
Izvairīšanās un nerunāšana nepasargā – apdrošināšana gan. “Swebank” pētījumā atklāj, vai esam parūpējušies par saviem tuviniekiem
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Latvijas Bankas prezidenta vietnieka amatā rosina apstiprināt Māri Kāli
1 diena
Raivis Šveicars
Ekonomika
Lidojam vairāk, bet vai “Zaļais kurss” neapcirtīs spārnus?
1 diena

Lasītākie raksti

SM
Signe Mengote
Latvijā
Mobings skolas laikā traumējis, nevis norūdījis. Stāsti par sekām, ko izjūt joprojām 2
14 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
KARTE. Novados reģistrē elektrotīkla bojājumus
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Indulis Zālīte: Kam bija izdevīga “čekas maisu” publicēšana? 2
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Glābējiem ziņo par vēja nolauztiem kokiem un bojātiem jumtiem
13 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Štelmahers pirms Bulgārijas sastāvu nemaina
9 stundas