Ekonomika
Bizness

Informatīvo pakalpojumu sniedzēja “Transcom” apgrozījums pērn varētu būt pieaudzis par 8%0


Liene Spruģe
Liene Spruģe
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Informatīvo pakalpojumu sniedzēja “Transcom Worldwide Latvia” apgrozījums 2019.gadā varētu būt pieaudzis par 8%, aģentūrai LETA sacīja kompānijas vadītāja Liene Spruģe.

Ražīgs gads un lieli klienti

Viņa atklāja, ka “Transcom Worldwide Latvia” pagājušais gads bija ražīgs ne tikai ieņēmumu ziņā, bet arī no jauna piesaistīto jauno klientu skaita ziņā. Tāpat pieaudzis esošo klientu pieprasījums pēc “Transcom Worldwide Latvia” pakalpojumiem.

Spruģe norādīja, ka uzņēmumam patlaban ir 15 klienti, tostarp starptautisks finanšu nozares uzņēmums “Western Union”, kā arī mobilo sakaru operators “Tele2”, enerģētikas uzņēmums “Latvenergo”, mazumtirgotājs “Maxima Latvija”. Pērn piesaistīti trīs jauni klienti – viens ir Latvijas un divi ir starptautiska mēroga uzņēmumi.

Runājot par investīcijām, Spruģe atklāja, ka “Transcom Worldwide Latvia” mērķis ir noturēt esošās pozīcijas tirgū un kļūt vēl konkurētspējīgākiem, tādēļ, sekojot līdzi nozares tendencēm, 2020.gadā plānots ieguldīt par 27% vairāk informāciju tehnoloģiju (IT) nodrošinājumos, sistēmās un digitalizācijā, kas ļaus strādāt efektīvāk.

Uzziņa:

Saistītie raksti

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, 2018.gadā “Transcom Worldwide Latvia” strādāja ar 5,68 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21,9% mazāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija cieta zaudējumus 2284 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Kompānija reģistrēta 2001.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 2840 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Zviedrijā reģistrēts uzņēmums “Transcom WorldWide”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.