Tuvojas 3. Lielais Koncerts. Populāri reperi tikai šajā vienā koncertā vienosies nebijušā kopperformancē 2

Populārie Latvijas reperi, gatavojoties 3.Lielajam Koncertam, apvienojās kopperformancē, izveidojot nebijušu muzikālu sakausējumu, kuru izpildīs tikai vienu reizi – 1. jūnija koncertā Mežaparkā. Gustavo, Ozols, ansis un Wiesulis savus spilgtākos un zināmākos pantus izpildīs uz ikoniskiem Latvijas populārās mūzikas pavadījumiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā 10
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Īpaši 3.Lielaajam Koncertam radītajā kopprojektā Gustavo dziesmas “Pluss mīnuss” pantu izpildīs uz latviešu estrādes kulta dziesmas “Balta saule” oriģinālpavadījuma. Reperis ansis savas dziesmas “Rokas” tekstu rīmēs uz latviešu roka klasikas “Saldus saule” pavadījuma. Jaunā repa talanta Wiesulis dziesmas “Prom” teksts skanēs uz viena no senākā latviešu repa skaņdarba “Aka Aka” pavadījuma. Un Ozols dziesmas “Rajons” tekstu izpildīs uz estrādes klasikas “Tai pilsētā” pavadījuma.

Pielikumā video no ieskata mēģinājumā un dalībnieku sveiciens, neatklājot pārāk daudz, jo pārsteigums tiek gatavots tieši 1.jūnija koncertam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šā gada 1.jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē norisināsies jau par tradīciju kļuvušais 3. Lielais Koncerts, kurā uz vienas skatuves kāps Latvijas populārās mūzikas zvaigznes kopā ar klasiskās mūzikas profesionāļiem, kas kopā radīs nebijušu skanējumu un grandiozu sadziedāšanās pasākumu.

Koncertā piedalīsies: Shipsea, “Pērkons”, “Liepājas brāļi”, “Bermudu divstūris”, Olga Rajecka, “Dzelzs vilks”, “Dagamba”, Wiesulis, “Bet bet”, Ieva Akuratere, Ansis, Zigfrīds Muktupāvels, Dināra Rudāne, Normunds Rutulis, Patrisha, Ozols, Gustavo, Aija Andrejeva, “Sudden Lights”, Lauris Reiniks, PND, Vestards Šimkus u. c. kopā ar kamerorķestri “Sinfonietta Rīga”, kori “Maska” un Latvijas Radio bigbendu. Pasākuma dalībnieku saraksts līdz koncertam vēl var tikt papildināts.

Koncerta apmeklētājus priecēs grandioza skatuves instalācija ar speciāli veidotām videoprojekcijām katrai repertuāra dziesmai.

Arī skatuves novietojums būs savdabīgs un pretējs ierastajam. Skatītāju sēdvietas atradīsies koru podestos, kas ļaus labi pārredzēt pasākumu. Zemāk būs izvietotas stāvvietas un fanu zona ar īpaši nodalītu teritoriju pie pašas skatuves.

Koncerta biļetes var iegādāties www.lielkoncerts.lv kā arī Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.