Politiķis un advokāts Aldis Gobzems

“Ir pienācis laiks skaļi saukt vārdus un uzvārdus!” Aldis Gobzems gatavs atgriezties politikā un dzimtenē 161

“Esmu nolēmis – darīšu visu, lai atklātu korumpētos policistus un prokurorus un aizstāvētu ģimenes ar bērniem,” ar šādu paziņojumu žurnālam “Privātā Dzīve” nācis klajā bijušais politiķis Aldis Gobzems, kurš nolēmis atgriezties Latvijā un atkal pievērsties politikai.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Kā zināms, Aldis Gobzems piedalījās arī Eiropas Parlamenta vēlēšanās apvienības “Jaunlatvieši” sarakstā, iegūstot 2648 plusiņus un no pēdējās vietas paceļoties uz otro. Tas viņam licis saprast, ka viņš sabiedrībai esot vajadzīgs, tāpēc sākšot gatavoties nākamajām Saeimas vēlēšanām.

“Taisos arī fiziski atgriezties Latvijā,” viņš atklājis žurnālam.
CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš nevēloties veidot jaunu partiju, bet plānojot pievienoties kādai no esošajām. “Man ir pietiekami daudz enerģijas, zināšanu un harismas,” viņš uzsver un piebilst, ka ir pienācis laiks skaļi nosaukt vārdus un uzvārdus konkrētās nozarēs. Kā Aldis norāda, viņš esot savācis pietiekami daudz pierādījumu, lai atklātu citiem problēmu sakni.

“Atgriežos politikā, lai iztīrītu visu to korupcijas midzeni,” uzsver Gobzems, kurš pašlaik ar saviem bērniem dzīvo Spānijā.

Vairāk lasi žurnāla “Privātā Dzīve” 25. jūnija numurā!
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.