Māja, kurā notika uzbrukums. Ekrānuzņēmums no skaties.lv video

Izglāba kaimiņš: policija atklāj detaļas par īrnieka uzbrukumu saimniecei 0

Pievieno LA.LV

Rīgā, Purvciemā, turpat nozieguma vietā, kādā daudzdzīvokļu nama dzīvoklī, aizdomās par mēģinājumu noslepkavot dzīvokļa saimnieci policija aizturējusi īrnieku.

Kokteilis
Kad satiekas šīs zodiaka zīmes, garlaicīgi nav nekad: astrologi nosauc saderības, kurās dzimst labākās idejas un piedzīvojumi
Veselam
Neēdiet šos piecus pārtikas produktus termiski neapstrādātus – tie var izraisīt nopietnas veselības problēmas
FOTO, VIDEO. “Šodien paraudāšu un tad praktizēšu pieņemšanu!” Vētra pamatīgi papostījusi Zandes īpašumu 4
Lasīt citas ziņas

Cietušo izglābis kaimiņš, kurš sadzirdēja palīgā saucienus un iznāca koridorā. Viņam izdevies “apvārdot” uzbrucēju un sieviete, lai arī smagi savainota, izskrējusi uz ielas.

Policija raidījumam “Degpunktā” atklāja sīkākas detaļas, kā viss notika.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.