Jānis Slaidiņš no Ukrainas pārvedis “kara trofejas” – krievu karavīru ekipējumu 76

“Šis ir no tā saucamās “Storm-Z” vienības, kaujinieka ekipējums,” pēc atgriešanās no Ukrainas TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” stāsta un rāda NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Veselam
13 tavas vientulības iemesli, kurus nepatīkami dzirdēt 7
Lasīt citas ziņas

“Ekipējums ir interesants. Šī it kā ir normāla ķivere, bet tā ir parādes ķivere, ko būtībā var sasist, tā nepasargā ne no kā,” rāda majors.

Nākamā ir veste, arī Krievijas parādes variants. “Lupatu vestīte” – tā to raksturo Jānis Slaidiņš. “Jāsaprot, ka “Storm-Z” vīriem neko labāku nedod. Šī jau ir bijusi trim čaļiem, te ir trīs uzvārdi virsū,” rāda viņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pats interesantākais – bruņuveste. “Arī daudz cietusi, daudz nēsāta. Bet – plāksnes. No dzelzs izgrieztas plāksnes, nav rūpnieciski ražotas, kā paši māk, kaut ko atrod, tādā veidā mēģina sevi pasargāt no pretinieka. Prasti un vienkārši. Parasts bleķis, nekas īpašs. Tas ir pašdarbnieku pulciņš. Tas liecina, ka šos triecienniekus neviens neapgādā,” norāda Slaidiņš.

Vairāk skaties video!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.