Reklāmraksti

Jauns tūrisma maršruts Tērvetes pusē0

Publicitātes foto

Tērvetes novadā realizēts Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekts “Iepazīsti Zemgali ar velosipēdu” (Explore Zemgale by Bicycle), LLI–264. Projekta partneri – Biedrība “Tērvetes meža izglītības centrs”, Tērvetes novada dome, Žagares reģionālais parks un Lietuvas dabas fonds.

Projektā izstrādāts jauns tūrisma produkts: digitāla tūrisma objektu un pakalpojumu karte Tērvetes – Žagares pārrobežu reģionam. Karte būs noderīga ne tikai reģiona viesiem, bet arī Tērvetes novada iedzīvotājiem, palīdzot atklāt vēl nezināmas vietas tuvākajā apkaimē. Kartē atspoguļoti reģiona aktuālie tūrisma objekti, to kontaktinformācija, naktsmītnes un ēdināšanas iestādes. Lietotāju ērtībām iekļauta informācija arī par citiem pakalpojumiem – bankomātiem, tirdzniecības vietām, DUS u.c.

Informācija vietnē tiks regulāri papildināta un atjaunota, piedāvājot novada un reģiona viesiem aktuālo informāciju tūrisma nozarē. Interesentus aicinām ieskatīties digitālajās kartēs –

lietuviski: https://arcg.is/vzKCu

latviski: https://arcg.is/0GSfya

angliski: https://arcg.is/1aGzX1

Iepazīsti Zemgali ar velospēdu

Tērvetē aktīvos velo entuziastus aicina Baltijā lielākā velosipēdu piedzīvojumu taka. Dabas parka Tērvetē jaunajā tematiskajā daļā, iepretim autostāvvietai, pa dažādo meža vidi izbūvēta velosipēdu piedzīvojumu taka teju 3 km garumā. Velo trasē izvietoti desmit izglītojoši stendi, kas atspoguļo informāciju par meža dzīvi, tā kopšanu un attīstību.

Savukārt Žagares reģionālajā parkā projekta ietvaros ir izbūvēts Mūšu tīreļa takas pagarinājums, veidojot apļveida pastaigu taku vairāk nekā 6 km garumā. Te aicināti visi dabas draugi, kam tīk garas pastaigas ainaviskās vietās. Mūšu tīrelī izbūvētā taka ir garākā Lietuvā.

Atklājiet Tērvetes – Žagares pierobežas reģionu 2020. gada tūrisma sezonā!

Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējums projektam – 519 303, 70 EUR.

Publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par publikācijas saturu pilnībā atbild Biedrība “Tērvetes meža izglītības centrs”, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Pledi bērniem: kādēļ tie vajadzīgi un kādu izvēlēties?
17. Marts, 2020
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Automašīnas uzkopšana pavasarī – 6 lietas, kas jāizdara
17. Marts, 2020
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Pafbet atlēti aicina sēdēt mājās, bet nesēdēt malā
17. Marts, 2020

Lasītākie

LE
LETA
Veselam
Covid-19 konstatēta Stradiņa slimnīcas onkoloģei
11 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Tukumā uguns no atkritumiem pārmetusies uz blakus esošo angāru, deg arī kūla
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
VID saņemti jau 498 iesniegumi dīkstāves pabalsta izmaksai
1 stunda
IE
Ināra Egle
Latvijā
Vai neievēro pašizolāciju? Iedzīvotāji ziņo par Saeimas deputātu atrašanos ārpus dzīvesvietas
56 minūtes
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Krievija uz laiku slēgs sauszemes robežas
2 stundas