Latvijā
Politika

JKP cer iekļūt Rīgas domē jauno saraksta līderi Lindu Ozolu6


Linda Ozola
Linda Ozola
Foto: Edijs Pālens/LETA

Jaunā konservatīvā partija (JKP) par savu jauno saraksta līderi Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās izraudzījusies Saeimas deputāti Lindu Ozolu.

Partijas līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns sacīja, ka šodien ir liels notikums gan JKP, gan visai Rīgai, kas ir “mūsu nācijas galvaspilsēta”.

Raksturojot Ozolu, Bordāns sacīja, ka tas ir cilvēks, kas tāpat kā JKP nodrošinās stabilas un paliekošas pārmaiņas. “Šis cilvēks nes konservatīvās vērtības, kas saistāmas ar ģimenes vērtībām, tās īstenojot caur JKP programmu, kas būs orientēta cilvēkiem un ģimenēm Rīgā,” teica Bordāns.

JKP Saeimas frakcijas līderis Juris Jurašs sacīja, ka šodien vēlreiz tiek dots starta šāviens JKP priekšvēlēšanu kampaņai.

“Jāatzīst, ka kopš pirmā pieteikuma pagājis kāds krietns brīdis, kura laikā visu pasauli ietekmējusi krīze – Covid-19 pandēmija, kas likusi veikt dažādas pārmaiņas. Diemžēl šī krīze JKP un mani personīgi skāra milzīga traģēdija – mūsu Jutas [Strīķes] pāragrā aiziešana, kas atstāja lielu iespaidu uz mūsu organizāciju un mērķu sasniegšanu,” teica Jurašs.

“Juta būtu gribējusi, lai JKP neapstātos un ar jaunu jaudu turpinātu stiprināt tiesiskumu Latvijā,” pauda Jurašs, akcentējot, ka gaidāmās ārkārtas vēlēšanas nebūtu iespējamas tostarp tāpēc, ka JKP aktīvi darbojusies, lai tas notiktu.

Jurašs uzsvēra, ka kolēģi pieņēmuši lēmumu viņam vadīt Saeimas Juridisko komisiju un JKP parlamenta frakciju, tādēļ viņš, pēc paša teiktā, nespēj piedalīties Rīgas domes vēlēšanās kā kandidāts. “Mēs no savas puses ļoti ceram, ka mums ar jauno kandidāti, kura ir ļoti godīga, gudra un drosmīga, piepildīt rīdzinieku cerības, lai Rīga mainītos un tā kļūtu tās iedzīvotājiem draudzīga,” teica politiķis.

Juraša pieteikta, Ozola uz preses konferences vietu ieradās, braucam ar divriteni, savukārt viņai aizmugurē skraidīja mazi bērni un dauzīja bumbas.

Ozola uzsvēra, ka viņa ir rīdziniece. Viņa JKP iestājusies, jo redzējusi netaisnību, kādā veidā notiek lēmumu pieņemšana Rīgā.

Saistītie raksti

“Domes līdzšinējā vadība vēsturē ienāca ar milzīgiem korupcijas skandāliem, simtiem konstultantu, brūkošām ielām un sarūkošu iedzīvotāju skaitu, jo iedzīvotāji bēg no Rīgas. Ikvienam bija skaidrs, ka tā turpināties nedrīkst,” pauda Ozola uzsverot, ka arī viņa Saeimā balsojusi, lai tiktu gāzts Rīgas domes iepriekšējais sastāvs.

Viņa sacīja, ka šoreiz vēlēšanas neesot par programmām un noteikumu pildīšanu. “Ārkārtas vēlēšanas šoreiz ir par uzticēšanos – to, kurš tad spēs godprātīgi un bez sponsoru ietekmes strādāt un pieņemt lēmumus Rīgai un visiem rīdziniekiem. Manuprāt, mūsu komandai var uzticēties,” teica Ozola, akcentējot, ka ne viņai, ne viņas komandai neviens nediktē, kādi lēmumi būtu jāpieņem.

Viņas programma balstīšoties uz tiesiskumu un līdzekļu pārvaldību.

Iepriekš par mēra amata kandidātu partija bija izraudzījusies Saeimas deputātu Jurašu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
Latvijas Avīze
Latvijā
Beidzot iespēja atgūt naudu, pļāpīgais prokurors un izdegušie mācītāji. Nedēļas notikumu apskats
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Pasaulē
Policijas brutalitāte un neoficiālas uzvaras svinības. Baltkrievijā aizvadīta pirmā nakts pēc prezidenta vēlēšanām
18 minūtes
ML
Māra Lapsa
Latvijā
“Mēs esam aizguvuši no vāciešiem pedantisma gēnu un tajā ieslīgstam arvien dziļāk.” Dendrologs Andrejs Svilāns par latviešu daiļdārziem
Intervija 11 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijā sāks iepūst vēsāks gaiss. Sinoptiķu prognoze pirmdienai
46 minūtes
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Varu tikai šausmināties par to, kā cilvēki raksta internetā.” Kas visvairāk kaitina filoloģi Ligitu Paegli? 3
Intervija 16 stundas