Foto: iStock

Kā vienkārši un bez lielām pūlēm notīrīt virtuves tvaika nosūcēja taukaino filtru? 2

Virtuves tvaika nosūcēja tīrīšana nepavisam nav patīkams darbiņš, nemaz nerunājot par tā eļļainā, putekļainā filtra tīrīšanu. Taču ķēpīgais darbiņš kļūs daudz vienkāršāks, ja izmantosiet koka-kolu!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Jauns solis eskalācijas virzienā: krievi sākuši pielietot īpašu “kaujas indi”
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Nevienam nav noslēpums, ka šis gāzētais dzēriens brīnišķīgi var noderēt dažādos mājsaimniecības darbos. To var izmantot, lai notīrītu izlietni, padarītu rotaslietas atkal spīdīgas un mirdzošas, un pat lai izņemtu no matiem košļājamo gumiju. Vēl kola brīnišķīgi noņem arī tauku traipus, tāpēc ir ideāls tvaika nosūcēja filtra tīrīšanas līdzeklis.

Darba gaita

Izņemiet taukaino filtru no tvaika nosūcēja pārsega un ievietojiet to dziļā cepamajā platē vai kādā citā lielā tvertnē (ja nekā piemērota nav – varat izmantot vannu, tikai neaizmirstiet vispirms ielikt notekas aizbāzni jeb korķi). Lejiet filtram virsū kolu tā, lai dzēriens to pilnībā nosegtu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atstājiet filtru tajā 20 minūtes mērcēties. Pēc tam paberziet to ar rupju birsti – netīrumi un tauki nāk nost neiedomājami viegli! Noskalojiet filtru ar karstu ūdeni, ļaujiet tam nožūt un ievietojiet atpakaļ tvaiku nosūcējā.

Un gatavs!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.