“Kāpēc ukraiņi nevar uzbrukt Kremlim?” NBS majors Slaidiņš skaidro iemeslus 69

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” kāds skatītājs uzdeva jautājumu – kāpēc ukraiņi nevar uzbrukt Kremlim?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Kokteilis
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Lasīt citas ziņas

NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš uz šo skatītāja jautājumu atbildēja: “Ja runa ir par sauszemes operācijām – tur ir jābūt resursam, un Ukrainai diez vai ir tāds resurs, lai viņa varētu veikt karadarbību Krievijas teritorijā. Pārejot robežu, tas ir milzīgs plašums! Tur ir vajadzīgi miljoni, lai spētu, pirmkārt, kontrolēt ieņemtās teritorijas un virzīties – tā ir apgāde, apgādes līnijas izstiepsies.”

Slaidiņš TV24 raidījumā skatītājam skaidroja, ka ukraiņiem primāri ir atbrīvot savu teritoriju no okupācijas. “Jā, nu, var jau kaut kur ar bezpilota lidaparātiem, bet tas jau tāds kā zilonim ar zirni pa dupsi…Tas vairāk ir psiholoģisks efekts!” uzsvēra NBS majors Slaidiņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījumā tika atgādināts, ka viens jau tāds mēģinājums bija ar bezpilota lidaparātu. “Vai tas bija krievu, vai pretošanās vai ukraiņu organizēts – tas bija vairāk psiholoģiski. Ja mēs paskatāmies Otro pasaules karu – vācieši sāka operāciju, Austrumu frontē viņiem bija 3 miljoni karavīru, un arī tad viņi nespēja izkontrolēt visas šīs okupētās teritorijas,” tā TV24 raidījumā atggādināja Slaidiņš, atbildot uz skatītāja jautājumu, kāpēc ukraiņi nevar uzbrukt Kremlim.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.