LA.LV jautā Slaidiņam: Kas varētu būt dronu sūtītājs pie Krievijas elites mājām, tādējādi pārbiedējot Kremļa svītu? 33

“Tie nav pašdarbnieki, teiksim tā: mēs te sapulcēsimies un palaidīsim dronus…Noteikti bijis konkrēts uzdevums, un ar lielu varbūtību gandrīz droši var apgalvot, ka viņi ir palaisti no Krievijas teritorijas,” tā TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” komentēja NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš, atbildot uz portāla LA.LV uzdoto jautājumu, atsaucies uz ārzemju medijos publicēto informāciju – kas varētu būt dronu sūtītājs virs Krievijas elites mājām, tādējādi pārbiedējot Kremļa svītu?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Lasīt citas ziņas

“Ja laistu no Ukrainas – tas ir vismaz 600 kilometri, kur viņiem ir jālido, un pretgaisa aizsardzībai jau būtu jāredz tie ātrāk vai arī cilvēkiem jāzvana: lido tāds drons…Un tie Maskavu varbūt nemaz nebūtu sasnieguši,” tā TV24 raidījumā atbildi uz LA.LV jautājumu sniedza Slaidiņš.

Tā esot bijusi ļoti labi izplānota operācija, kur “galveno lomu” esot nospēlējuši Krievijas iedzīvotāji, kas iesaistījušies attiecīgā pretošanās kustībā. “Tas ir viņu roku darbs!” pārliecināts ir NBS majors. Runājot par šo dronu mērķi – Rubļovku, Slaidiņš norādīja, ka tieši tur atrodoties Krievijas bagātākie cilvēki un netālu arī Krievijas prezidenta Vladimira Putina rezidence.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Šie droni droši vien vairāk deva psiholoģisku efektu, nekā militāru – tur nebija nekā militāra absolūti, bet, lai krievi saprot, ka karš ir ienācis viņu mājā un vēl pie galvaspilsētas,” tā sacīja Slaidiņš TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā”.

Portāls LA.LV jau rakstīja, ka bezpilota lidaparāta uzbrukuma mērķi Maskavā bija Krievijas prezidenta Putina rezidence un viņa svītas savrupmājas Rubļovkā. Galvenais trieciena virziens bija Maskavas apgabala rietumi un Maskavas dienvidrietumi. Viens no bezpilota lidaparātiem nokrita Iļjinskoje ciematā trīs kilometrus no prezidenta rezidences Novo-Ogarjovā.

Tikmēr Kremlis nesaskatīja draudus bezpilota lidaparāta uzbrukumam Maskavai, pamatojot to, ka šajos uzbrukumos neviens nav cietis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.