Megana Mārkla, princis Harijs, princis Viljams un Keita Midltone apmeklē Piemiņas pasākumu

Karaliskās ģimenes biogrāfe: brāļi, prinči Harijs un Viljams, varētu izlīgt tikai vienā gadījumā 12

Brāļiem, 38 gadus vecajam princim Viljamam un 36 gadus vecajam princim Harijam, saspīlētas attiecības ir vēl aizvien. Tiek uzskatīts, ka daļēji tajā vainojamas abu sievas – 38 gadus vecā Keita Midltone un 39 gadus vecā Megana Mārkla.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Visai pasaulei zināms, ka problēmas britu karaliskajā ģimenē sākās drīz pēc tam, kad princis Harijs apprecēja Meganu Mārklu. Viņa vecākais brālis, princis Viljams, jau no pirmās dienas neesot atbalstījis Harija izvēli, bet pēc tam, kad viņš ar savu jauno sievu “aizbēga” no britu karaliskās ģimenes un pārcēlās uz dzīvi ASV, pārstāja ar viņu sazināties.

Tomēr, kā izrādās, viss nav tik vienkārši, kā varētu šķist no malas. Karaliskās ģimenes biogrāfe Ingrīda Stjuarte uzskata, ka pie domstarpībām vainojamas daļēji ir abu sievas – Keita un Megana.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es šaubos, ka Viljams un Harijs būs vairs tik tuvi savās attiecībās, kādi viņi bija agrāk. Jebkurā gadījumā līdz brīdim, kamēr viņi būs kopā ar savām sievām… Viņu attiecībās varētu glābt vien šķiršanās no sievas…,” – biogrāfes vārdus citē izdevums “Daily Mail”.

Princis Viljams, kā zināms, aiz savas vecmāmiņas, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II un sava tēva, prinča Čārlza, rindā uz troni ir trešais un viņš nekad nav slēpis savu nepatiku pret jaunākā brāļa sievu. Diemžēl dažādu domstarpību dēļ arī viņa sievai Keitai neizveidojās tuvas attiecības ar Meganu Mārklu. Bet situāciju vēl vairāk pasliktina tas fakts, ka konfliktā ar princi Hariju un viņa sievu ir nonācis arī Vijama un Harija vectētiņš – karalienes Elizabetes II, 99 gadus vecais vīrs, princis Filips. Viņš tā arī neesot spējis piedot mazdēlam “mukšanu” no savas ģimenes kopā ar jauno sievu Meganu.

Kā risināsies notikumi nākotnē, atliek tikai minēt…

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.