Kembridžas hercogi ar bērniem un princi Čārlzu dodas Ziemassvētku rītā uz dievkalpojumu

Tradicionālie britu karaliskās ģimenes Ziemassvētki apdraudēti: darbinieki uzsākuši boikotu pret karalieni 6

Kā zināms, Covid-19 ir ieviesis korekcijas itin visā pasaulē un slimība nešķiro – tā apdraud visus, arī britu karalisko ģimeni. Tieši pandēmijas dēļ, izskatās, ka tradicionālie britu karaliskās ģimenes Ziemassvētki – ar ģimenes pusdienām, dāvanu pasniegšanām un tradicionālo Ziemassvētku rīta gājienu uz vietējo baznīcu, kad karalisko ģimeni varēja sveicināt vietējie, ir apdraudēti.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

Britu karaliskās ģimenes biogrāfs, žurnālists Ričards Palmers izdevumam “The Express” vēstījis, ka tradicionālie Ziemassvētki šogad varētu izpalikt. “Ir zināmas bažas par to, kā Covid-19 pandēmija ietekmēs svētkus šogad, tomēr ir vēl kāda liela problēma – darbinieku sacelšanās,” – teikts izdevumā.

Zināms, ka 94 gadus vecā karaliene Elizabete II ir pavēstījusi, ka pandēmijas dēļ viņa šogad varētu neapmeklēt dievkalpojumu Ziemassvētkos Sandringemas baznīcā. Tomēr Palmers papildina, ka īstais iemesls esot Sandringemas rezidences darbinieku protesti, kuri jau pandēmijas sākumā, pavasarī, esot izrādījuši neapmierinātību ar karalienes un prinča Filipa prasībām. Izrādās, ka monarhu ģimene, baidoties saslimt ar Covid-19, bija liegusi darbiniekiem pamest rezidenci, kā rezultātā, šiem cilvēkiem pat vairākas nedēļas neesot bijusi iespēja tikties ar savām ģimenēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Darbinieki ir saniknoti par to, ka karaliene centusies viņus ierobežot un nav ļāvusi tikties ar savām ģimenēm, kā rezultātā viņi ilgu laiku ir bijuši izolēti no saviem mīļajiem cilvēkiem. Tāpēc, gaidot Ziemassvētkus, šī problēma draud atkārtoties un britu karaliskās ģimenes Sandringemas rezidences darbinieki šādam scenārijam vairs nepiekrīt,” – teikts izdevumā, kur seko piebilde, ka 94 gadus vecā karaliene esot “saniknota”.

Tāpat arī jau tika ziņots, ka jau otro gadu pēc kārtas ne princis Harijs, ne Megana Mārkla un viņu dēliņš Ārčijs neplāno Ziemassvētkus pavadīt kopā ar britu karalisko ģimeni.

LA.LV Aptauja

Kā tev šķiet, vai darbinieku pretenzijas ir pamatotas?

  • Nav pamatotas, ir saprotams, ka karaliene vēlas sevi pasargāt no saslimšanas
  • Ir pamatotas - strādāt pie Elizabetes II nenozīmē to, ka šiem cilvēkiem nav privātās dzīves
  • Man grūti atbildēt uz šo jautājumu

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.