Foto: Edijs Pālens/LETA

Kariņa birojā pieņemts darbā galma fotogrāfs: “Turpmāk bez viņa ziņas Kariņu nedrīkstēs fotografēt!” 133

Piektdien tika ziņots, ka ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa birojs ir nokomplektēts. Sociālajos tīklos iedzīvotāju vislielāko sašutumu izpelnījās ziņa, ka birojā kā štata darbinieks būs arī fotogrāfs, ko daudzi nodēvējuši par galma fotogrāfu.

“Viņa apsēdās man blakus un sāka izģērbties” – taksometra vadītāja un citu profesiju pārstāvju kuriozi atgadījumi darbā
Slepenā iPhone funkcija, par kuras esamību lielākā daļa lietotāju pat nenojauš
Zināms, kad aizies bojā Saule – patlaban tai ir 4,57 miljardi gadu
Lasīt citas ziņas

Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) birojā kā jauni padomnieki strādās Haralds Skarbnieks, Gunta Pastore un Ilze Skrodele. Stratēģiskās komunikācijas jautājumos ārštata padomnieces pienākumus turpina pildīt Guna Šnore. Ministru prezidenta oficiālā fotogrāfa pienākumus pilda Gatis Rozenfelds.

Premjera biroju vada Ieva Zīberga, kura iepriekš bija Kariņa padomniece politikas plānošanas un komunikācijas jautājumos. Ministru prezidenta parlamentārais sekretārs ir 14.Saeimas deputāts Jānis Patmalnieks (JV), kurš iepriekš pildīja Ministru prezidenta biroja vadītāja pienākumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ministru prezidenta birojā preses sekretāra amata pienākumus turpina pildīt Sabajevs, tāpat līdzšinējos pienākumus turpinās pildīt arī padomnieks Eiropas Savienības jautājumos Reinis Brusbārdis un padomnieks nacionālās drošības jautājumos Māris Cepurītis.

“Twitter” lietotājs Heinrihs raksta: “Kariņš būšot otrajā termiņā pilnīgi cits premjers: sava alga +50%, muļķīga jaungada runa, savs fotogrāfs. Ko vēl paspējis?

Guntars Gūte dalījies ar savu ierakstu “Twitter” un komentārā raksta: “Jo naudas taču ir tik daudz, kā nekad agrāk.”

Ar smaidu ierakstu savā “Facebook” profilā ielicis pazīstamais erotiskais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs. Viņš aizdomājies, kas notiktu, ja par premjera fotogrāfu būtu iecelts viņš. Arī komentāros joki turpinās, sekotājiem apspriežot, kādas fotogrāfijas tad mēs redzētu ar Krišjāni Kariņu.

Gunta Leona raksta, ka turpmāk bez Rozenfelda ziņas citi Kariņu nedrīkstēšot fotografēt.

SAISTĪTIE RAKSTI

Pavisam dusmīgs izklausās Eino, kurš jūtas bezspēcīgs un retoriski vaicā, vai NVA pie amata var norādīt, ka vēlētos kļūt par premjera fotogrāfu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
“Viņa apsēdās man blakus un sāka izģērbties” – taksometra vadītāja un citu profesiju pārstāvju kuriozi atgadījumi darbā
Slepenā iPhone funkcija, par kuras esamību lielākā daļa lietotāju pat nenojauš
Zināms, kad aizies bojā Saule – patlaban tai ir 4,57 miljardi gadu
Kūtris: Valsts noslēpuma atzīme bijusi uzlikta dokumentiem, kuros ir valsts izsaimniekošanas plāni
VIDEO. Futbola zvaigzne Neimars tiešsaistes pokera spēlē zaudē 1 miljonu eiro un viņa reakcija ir neaprakstāma
Lasīt citas ziņas
“Es katru reizi tiesā raudu…” māte sēro par tranšejās Salaspilī bojā gājušo dēlu, kamēr vainīgie joprojām nesodīti
Klāt pūpolsvētdiena – ko par to saka tautas ticējumi?
Finanšu eksperts: Lai gan “Rīgas siltums” sola par 10% samazināt tarifu, iedzīvotāju rēķinos tas samazināsies vien par 1,6%
FOTO. “Esmu te domājusi par katru sīkumiņu,” Linda Mūrniece parāda, kā iekārtojusi savu viesu namiņu
VIDEO. Dziedošajam policistam Nikolajam Puzikovam TV šovā sievu tomēr atrast neizdodas
08:29
Kraukšķīgās pankūku strēmelītes ar zemeņu un banānu mērci
08:24
Krievijas iedzīvotāji vienkārši tiks piespiesti stāties armijā. NBS majors par krievu mobilizācijas plāniem
08:18
FOTO. Ķesterciemā atklāta sezona – Enduro motobraucēji sacentušies meža un smilšu trasēs
Svētdiena būs saulaina un vējaina
VIDEO. Dziedošajam policistam Nikolajam Puzikovam TV šovā sievu tomēr atrast neizdodas
Krievijas iedzīvotāji vienkārši tiks piespiesti stāties armijā. NBS majors par krievu mobilizācijas plāniem
Kraukšķīgās pankūku strēmelītes ar zemeņu un banānu mērci
Par aizsardzību jārunā godīgi! Veiko Spolītis par zemessarga misiju un var ar šo apziņu vien pietiek
Kūtris: Valsts noslēpuma atzīme bijusi uzlikta dokumentiem, kuros ir valsts izsaimniekošanas plāni
Bikše: “Kā sākas runas par skolu reformām reģionos, tā mazie pašvaldību politiķi sāk kliegt un ķerties reformatoram kājās”
Klimata speciālists par kara iespaidu uz vidi: “Tas atstās lielu ietekmi uz nākamajām desmitgadēm”
FOTO. Izturība, spēks un neatlaidība – Latvijas spēcīgākie ļaudis piedalās Bada spēlēs, kādām analogu nav visā pasaulē
VIDEO. “Viņš mani cieši apskāva un teica, ka viss būs labi…” žurnāliste Elita Veidemane, runājot par mīļoto Aivaru Brīzi, nespēj valdīt asaras
VIDEO. “Grūti noticēt, ka tas notiek pa īstam!” Latviešu fotogrāfs video iemūžinājis, kā ziemeļblāzma iekrāso debesis virs Latvijas
VIDEO. “Man aiz muguras ekrānā ik pa pāris sekundēm mainījās dažādas krāsas…” Ētera personība Jānis Labucs tiešraidēs piedzīvojis kuriozus
Kāda ir statistika par bezvēsts pazudušajiem Ukrainā? Atbild Rajevs
VIDEO. Futbola zvaigzne Neimars tiešsaistes pokera spēlē zaudē 1 miljonu eiro un viņa reakcija ir neaprakstāma
Gurķu cenas pārsteidz – jābūt lielam patriotam, lai Latvijā audzētos gurķus pirktu par divreiz augstāku cenu
Sākoties ērču aktivitātes sezonai, pieaug risks, ka varētu piesūkties inficēta ērce. Kur to pārbaudīt?
“Viņa apsēdās man blakus un sāka izģērbties” – taksometra vadītāja un citu profesiju pārstāvju kuriozi atgadījumi darbā
VIDEO. Uz Ukrainu nosūtīta krava izlietoto e-cigarešu bateriju – tās lieti noder ukraiņu karavīriem
VIDEO. Sešgadīgs dejotājs no Daugavpils kļuvis par jaunāko čempionu “Latvijas kausa 2023” breikingā
“Tur viss smird!” Uzņēmējs skaidro, kādēļ nekad nepiedalītos valsts iepirkumos
VIDEO. Lukašenko runas laikā liela daļa amatpersonu guļ
No 1.aprīļa stingrāki nosacījumi OCTA noformēšanai
FOTO. VIDEO. “Tas ir laiks, kad es atštepselējos no ikdienas” – maģisko balsu īpašnieki no “Latvian Voices” stāsta, kā jūtas mirkli pirms koncertiem