Foto – Matīss Markovskis

Kiviča sieva Madara atklāj, ka Andris medijiem par pēdējo dienu notikumiem ir ļoti daudz samelojis 0

Portāls kokteilis.lv jau informēja, ka mūziķis Andris Kivičs ir pārtraucis savas 8 gadus ilgās attiecības ar sievu Madaru Kiviču, un uzsācis jaunas attiecības ar skandalozo žurnālisti Lieni Skulmi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Jauns solis eskalācijas virzienā: krievi sākuši pielietot īpašu “kaujas indi”
Kokteilis
VIDEO. Gints Andžāns uz teātra skatuves piedzīvojis nepatīkamu ainu: “Viņa man iesita tā, ka man gandrīz galvā palika caurums”
Lasīt citas ziņas

Pirms nedēļas informējām, ka Andris atklājis, ka pēdējo gadu dzīvojis nepilnvērtīgā ģimenē, taču šobrīd beidzot no jauna ir iemīlējies, uzsācis kopdzīvi ar jaunu mīļoto sievieti un pāris kopā audzinot 6 bērnus. Pagājušajā nedēļā arī pāra sociālajos tīklos publicētas pirmās kopīgās fotogrāfijas, un top skaidrs, ka gan Andris, gan Liene savas jaunās attiecības vairs neslēpj. Tāpat Kivičš pie kopīgās bildes ar Lieni rakstīja, ka aicinot visus būt godīgiem, neskatoties uz to, ka joprojām ir oficiāli precējies ar sievu Madaru. Tas izraisīja diezgan asu reakciju līdzcilvēkos, kas pārmeta Andrim šādu “dubultmorāli”.

Foto – Matīss Markovskis
CITI ŠOBRĪD LASA

Andra sieva Madara Kiviča žurnālam “Privātā Dzīve” šonedēļ atklājusi, ka patiesībā Andris pārtraucot ar viņu attiecības, ir ļoti daudz samelojis. To viņa secinājusi, kad izlasījusi pirmo rakstu par Andra un Lienes jaunajām attiecībām.

Viņa atklāj, ka neilgi pēc šķiršanās, Andris viņai sacījis, ka nevēlas zīmēties par jaunajām attiecībām ar Lieni, ka vēlas dzīvot mierīgi un klusi, taču šobrīd viņa uzvedība liecina par pretējo. Jau informējām, ka nedēļas nogalē Kivičš bija publicējis kopīgus foto ar Lieni, tāpat viņi redzēti kinoteātrī skūpstoties.

Madara žurnālam atklājusi, ka Andra jaunās attiecības ar Lieni sākušās uzreiz pēc intervijas raidījumā “Vīrietis/Sieviete Šķērsgriezumā”.

Andris pats pēc tā publiski atklājis, ka skandalozajā Lienē esot patiešām iemīlējies. Neskatoties uz to, viņš Madarai teicis, ka patiesībā nemaz nezinot – tā ir iemīlēšanās vai nē.

Tāpat arī Kivičs nonācis pretrunā pats ar sevi. Pirms gada portālam LA.lv viņš sacīja, ka ir pilnībā apmierināts ar savu dzīvi, un nevēlas tajā neko mainīt. Taču pavisam nesen viņš nāca klajā ar paziņojumu, ka jau gadu esot dzīvojis nepilnvērtīgā ģimenē un, viņaprāt, laulība ar Madaru vairs nav glābjama. Arī šo faktu Madara noliedz. Žurnālam “Privātā Dzīve” viņa atklāja, ka kopā ar Andri braukuši ceļojumos un ieguldījuši jaunos piedzīvojumos. Vēl šovasar Andris esot publicējis bildes un video, stāstot, cik viņam forša sieva. Tiesa, tagad daudzas no tām viņš esot izdzēsis.

Madara arī stāsta, ka Andris ļoti izmainījies pēc startēšanas Saeimas vēlēšanās.

Andris arī medijiem atklājis, ka šobrīd kopā ar Lieni viņš audzinot 6 bērnus. Sieva Madara žurnālam “Privātā Dzīve” apstiprina, ka arī šie ir kārtējie meli, jo viņi nedzīvo kopā ar sešiem bērniem. Andra Kiviča dēls no attiecībām ar stilisti Danu Dombrovsku, kurš augot pie vecmāmiņas, savukārt meitenes dzīvo kopā ar Madaru.

Reklāma
Reklāma

Kā pēdējo lietu Andris medijiem minējis, ka Liene neesot ģimeņu jaucēja un neesot izjaukusi arī Andra un Madaras ģimeni. Par ko pašai Madarai ir cits uzskats. Žurnālam “Privātā Dzīve” viņa sacījusi, ka viņasprāt pirms jauna romāna uzsākšanas, ir jānokārto iepriekšējās attiecības. Diemžēl tas nav noticis. Madaras pirkstā vēl joprojām ir laulības gredzens, un šķiršanās nenotiek tik ātri, kā gribētos.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.